Zamknij

Grywalizacja w powiecie radomszczańskim trwa! Pierwsi laureaci zabawy już nagrodzeni.

21.59, 27.07.2022 Spot Radomsko
Skomentuj fot: Spot Radomsko
REKLAMA

W poniedziałek 25 lipca Starosta Beata Pokora pogratulowała Panu Jackowi z Radomska, który jako pierwszy poinformował o zebraniu wszystkich pieczątek w miejscach wskazanych w Paszporcie Turystycznym Powiatu Radomszczańskiego. W środę Ola, również z Radomska, jako pierwsza zrealizowała wszystkie zadania w gminnych grach terenowych

Paszport turystyczny

Jest to publikacja, w której znajduje się specjalne miejsce na stempel, potwierdzający fakt odwiedzin w ciekawych turystycznie miejscach powiatu radomszczańskiego. W książeczce opisane są walory turystyczne każdej z gmin powiatu radomszczańskiego. Wydawcą paszportu jest stowarzyszenie Spot Radomsko. 

Paszport połączony jest z bezpłatną aplikacją, która przenosi uczestników do przygotowanych w każdej z gmin kilku zadań. W kilkunastu miejscach w naszym powiecie zainstalowane zostały tabliczki z QR kodami, które po odczytaniu za pomocą aparatu w telefonie przenoszą uczestnika do aplikacji internetowej, na której pojawiają się zadania do wykonania związane z atrakcjami turystycznymi danej gminy.

Żeby wykonać większość zadań trzeba faktycznie pojawić się w danym miejscu - aplikacja sprawdzi geolokalizację i wyświetli zadanie, tylko jeśli uczestnik się tam pojawi.

Szczegóły projektu, regulamin i instrukcję do gier terenowych, informacja o nagrodach oraz wykaz miejsc, gdzie można podstemplować radomszczański paszport turystyczny znajdą się na stronie: www.paszportturystyczny.pl.

Serdecznie gratulujemy i  wciąż trzymamy kciuki za wszystkich biorących udział w letniej zabawie w Powiecie Radomszczańskim. 

[POGODA]1659005521863[/POGODA]

 

(Spot Radomsko)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%