Zamknij

Na telebimach w Radomsku pojawiła się wymowna grafika. To reklama zaangażowana społecznie i użyteczna w procesie zmiany nawyków.

13:59, 21.04.2022 | Agencja reklamowa Igers Crowd
Skomentuj fot: ul. Tysiąclecia/Wyszyńskiego i Brzeźnicka
REKLAMA

W Radomsku mamy trzy telebimy: koło Straży Pożarnej, na rogu skrzyżowania ulic Wyszyńskiego, Hallera i Tysiąclecia oraz na Miejskim Domu Kultury od ulicy Brzeźnickiej. Od kilku dni wyświetlają one planszę reklamową skierowaną do kierowców. To nietypowy komunikat, którego nadawcą jest nowa na radomszczańskim rynku firma świadcząca usługi pogrzebowe Sonata. 

Zapnij pasy

Z badań Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego wynika, że połowa ofiar wypadków drogowych mogłaby przeżyć, gdyby miała zapięte pasy. Problemem bywa też prawidłowe zapięcie pasów. Z tych samych badań dowiadujemy się, że 40% pasażerów podróżujących na tylnej kanapie zapina pasy tylko czasami lub wcale. Pamiętajmy o tym, że prawidłowo zapięty pas bezpieczeństwa powinien być prosty i powinien przylegać ścisło do bioder.

Zbliżają się wakacje. W ubiegłym roku w tym letnim okresie roku doszło w Polsce do 5216 wypadków (w 2020 roku – 5598), w których zginęło 479 osób (500 ofiar w 2020 roku), a 6172 zostało rannych (6525). Niech zapięty pas, o którym przypomina z telebimu plansza reklamowa, będzie tym minimum, które możemy zrobić, żeby myśleć w ogóle o bezpiecznym przygotowaniu do każdego przejazdu.

fot: policja.gov.pl

Pasy ratują życie, więc nie zapinamy ich tylko dla uniknięcia mandatu karnego. Robimy to dla siebie i dla bezpieczeństwa wszystkich osób podróżujących z nami samochodem. Na polskich drogach zdarzają się bardzo drastyczne wypadki. Połączenie nadmiernej  prędkości, brawurowej jazdy, czasem też w grę wchodzi alkohol, a do tego niezapięte pasy skutkują tragedią.

Reklama

Kampania reklamowa nowego zakładu pogrzebowego, który odważnie wchodzi do Radomska i odpowiada na oczekiwania coraz bardziej świadomych konsumentów to bardzo słuszna droga. Marketing społeczny, który w sferze edukacji zwraca uwagę na to co istotne, a o czym się może zapomina na co dzień. W gąszczu kolorowych, migających banerów, reklam wypadających ze skrzynki pocztowej, atakujących nas na ulicach (szczególnie w miastach bez uchwały krajobrazowej) zapominamy o tym co jest ważniejsze niż promocja na łańcuszek, czy parę okularów.

Telebim w Radomsku tel: 721 208 824

Bezpieczeństwo za kierownicą, na które zwraca uwagę reklama Sonaty, zakładu pogrzebowego z Radomska, przypomina kierowcą: "Zapnij pas, do nas jeszcze zdążysz". To szlachetne, że czas na emisję reklamy zakład pogrzebowy Sonata w Radomsku dzieli na przekaz, który ma nam coś ważnego uświadomić. 

Sonata

Wszyscy prędzej czy później będziemy niestety stali przed wyborem firmy świadczącej usługi pogrzebowe. Każde życie kończy się zawsze śmiercią. Firma pogrzebowa Sonata zajmuje się kompleksową organizacją pogrzebu - świadczy pełny nadzór nad przebiegiem uroczystości. Oferuje całodobową pomoc w zorganizowaniu ceremonii, transport zmarłego w kraju i za granicą, jeśli jest taka potrzeba: wsparcie terapeutyczne - opiekę psychologiczną, przygotowanie ciała do pogrzebu (tonatokosmetyka). 
Salon pogrzebowy w Radomsku przy ulicy Krasickiego 2

Zakład Pogrzebowy Sonata w Radomsku w swojej ofercie posiada bogaty asortyment produktów i akcesoriów funeralnych: kwiaty, trumny, urny, krzyże, wieńce, tabliczki, nekrologii. Firma oferuje również bezgotówkowe rozliczenie kosztu pogrzebu w ramach zasiłku pogrzebowego z ZUS lub KRUS. Jeżeli natomiast po pogrzebie również są Państwo zainteresowani pomnikiem lub nagrobkiem to Sonata także w tym pomoże. Można podsumować, że to firma kompletna jeśli chodzi o branżę funeralną. Jej znakiem rozpoznawczym to wysoka jakość i osobliwe podejście w tym szczególnie wrażliwym czasie.0

Salon pogrzebowy mieści się w Radomsku przy ulicy Krasickiego 2. Jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8 - 17, a w soboty od 8 do 12

Telefon kontaktowy: 887 777 887  

Więcej informacji na temat organizacji i obsługi uroczystości pogrzebu można znaleźć na stronie internetowej przedsiębiorstwa:

www.sonata.rip

Zakład usług pogrzebowych w Radomsku przy ulicy Krasickiego 2


Wyświetl większą mapę

[ZT]7895[/ZT]

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%