Organizacje pozarządowe to w głównie stowarzyszenia, które działają zgodnie z konstytucyjnym prawem do zrzeszania się i realizują swoje cele na rzecz dobra wspólnego danej społeczności lokalnej. Dodatkowo możemy wyróżnić także fundacje czy spółdzielnie socjalne.
W Polsce jest zarejestrowanych ponad 140 000 organizacji pozarządowych. Ponad 1/3 zajmuje się działaniem lokalnym, prawie 30% sportem, a 4 na 5 NGOsów współpracuje z lokalnym samorządem.
Z badań przeprowadzonych w maju 2011 przez CBOS, wynika że aktywność społeczną deklaruje 80 proc. Polaków, w tym zaledwie 27 proc. robi to w ramach zorganizowanych struktur.
W powiecie radomszczańskim są zarejestrowane następujące organizacje pozarządowe:
FUNDACJE
1. Fundacja Inicjatyw Kulturalnych
97-500 Radomsko
ul. Wyszyńskiego 2
03.06.2004
KRS 64325
[posiada status organizacji pożytku publicznego]
2. Fundacja Wzajemnej Pomocy "Alternatywa"
97-500 Radomsko
ul. Św. Jadwigi Królowej 2 m 22
KRS 104318
04.04.2002
3, Fundacja Pracownicza Zakładów Przemysłowych
97-500 Radomsko
ul. Fabianiego 7
KRS 112608
23.01.2006
[wpisana do Rejestru Przedsiębiorstw]
4. Fundacja "Żaczek"
97-500 Radomsko
ul. Piastowska 17
KRS 264496
25.09.2006
5. Fundacja Radomszczańskie Centrum Współpracy Polsko–Niemieckiej
97-500 Radomsko
ul. Targowa 12b/5
KRS 175838
23.01.2007
6. Fundacja "PROM"
97-524 Kobiele Wielkie
Zrąbiec 42A
KRS 295251
17.12.2007
7. Fundacja Rozwoju Ruchu Pielgrzymkowego i Turystycznego w Gidlach
97-540 Gidle
ul. Plac Dominikański 6
KRS 319649
16.12.2008
8. Fundacja "IGNIS"
97-500 Radomsko
ul. Wypoczynkowa 4
KRS 321018
06.01.2009
9. Fundacja Medicine
97-500 Radomsko
ul. Kościuszki 6
KRS337551
10. Fundacja "Drobne Kroki"
97 – 500 Radomsko
ul. Mickiewicza 25
KRS399238
20.10.2011
11. Fundacja "Promień Radości"
97 – 500 Radomsko
ul. Dobryszycka 17
KRS407662
11.01.2012
[posiada status organizacji pożytku publicznego]
12. Fundacja "Dlaczego Nie"
97-545 Gomunicach
ul. Leszka Czarnego 16
KRS411674
13. Fundacja "Aktywne Centrum Edukacji Uniwersytet Otwarty dla Każdego"
97-500 Radomsko
ul.Targowa 12c/24
KRS395274
14. Radomszczańska Fundacja Pomocy Niepełnosprawnym
97-500 Radomsko
ul.Starowiejska 9/49
KRS449362
15. Fundacja "POLCYN"
97-524 Kobiele Wielkie
Łowicz 75 a
KRS499765
16. Fundacja Rozwoju Nowych Technologii "NOVUM"
97-360 Kamieńsk
ul. Konopnickiej 10
KRS458245
17. Fundacja "Międzynarodowy Instytut Rozwoju Przedsiębiorczości"
97-360 Kamieńsk
ul. Ks. Bp. Stanisława Zdzitowieckiego 13
KRS523328
18. Fundacja Europejskie Centrum Budo
97-570 Przedbórz
Stara Wieś 1
KRS89294
19. Fundacja EKOOSTOJA
97- 540 Gidle
Pławno, ul. Gidelska 16
KRS556523
20. Fundacja Aktywności Fizycznej
97-500 Radomsku
ul. Reymonta 62
KRS594936
21. Fundacja "Przyjazna Planeta"
97-500 Radomsko
ul. Wyszyńskiego 2/6
KRS633156
23.08.2016
22. Fundacja "Stajnia Gowarzów"
97-540 Gidle
Gowarzów 62
KRS653221
23. Fundacja "SPORT ACADEMY"
97-500 Radomsko
Grzebień 51
KRS672122
24. Fundacja "Warto się uczyć"
97-570 Przedbórz
ul. Słoneczna 13
KRS683565
25. Fundacja foto POZYTYW
97-500 Radomsko
ul. Dembowskiego 20
KRS698564
10.10.2017
26. Fundacja "Alter Med"
Centrum Pomocy - Zdrowia i Profilaktyki Uzależnień,
97-545 Gomunice,
Karkoszki 22
KRS695381
27. Fundacja “SOPHIA DZIECI DZIECIOM “
97-512 Kodrąb
KUŹNICA 5
KRS724665
28. “Fundacja K.I. Łapki”
Kletnia, ul. Wschodnia 53,
97-545 Gomunice
KRS729549
29. “Fundacja OTWARTA SZKOŁA”
ul. Piastowska 15/43,
97-500 Radomsko
KRS740562
30. Fundacja “ Centrum Pomocy Bliźniemu PROMETEUSZ ”
ul. Bugaj 3 A
97-500 Radomsko
KRS748297
31. Fundacja ROGR – Radomszczańska Ochotnicza Grupa Ratownicza
ul. Świętej Rozalii 36B /3 ,
97-500 Radomsko
KRS757000
32. Fundacja Instytut Radomsko Miasto Otwarte
ul. Bolesława Chrobrego 25,
97-500 Radomsko
KRS759130
33. Fundacja KONICZYNKA - RADOMSKO
ul. Architektów 21 A,
97-500 Radomsko
KRS768471
34. Fundacja SELFHELPED
ul. Szkolna 11a,
97-360 Kamieńsk
KRS772581
35. Fundacja Rozwoju Karate Tradycyjnego Stara Wieś
Stara Wieś 1
97-570 Przedbórz
KRS89294
36. Fundacja RCO
97-500 Radomsko
ul. Leszka Czarnego 14/58
KRS801705
37. Fundacja „Złote źródło”
97-565 Lgota Wilka
Krzywanice 147
KRS862994
KLUBY SPORTOWE
Dział A. Uczniowskie Kluby Sportowe
1. A01 Uczniowski Klub Sportowy ,,Wiking” przy Publicznej Szkole Podstawowej Nr 6 w Radomsku
97-500 Radomsko, ul. Św. Jadwigi Królowej 20
08 listopada 1999r. – Starostwo Powiatowe
2. A02 Uczniowski Klub Sportowy przy Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Przedborzu
97-570 Przedbórz, ul. Częstochowska 52
17 kwietnia 2000r. – Starostwo Powiatowe
3. A03 Harcerski Klub Żeglarski przy II Liceum Ogólnokształcącym w Radomsku
97-500 Radomsku, ul. Bugaj 3
10 lipca 2000r. – Starostwo Powiatowe
4. A05 Międzyszkolny Klub Sportowy „Junak”
97-500 Radomsko, ul. Piłsudskiego 4
14 kwietnia 2004r. – Starostwo Powiatowe
5. A06 Uczniowski Klub Sportowy „Dziesiątka” przy Publicznej Szkole Podstawowej Nr 10 w Radomsku
97-500 Radomsko, ul. Makuszyńskiego 25
12 listopada 2003r. – Starostwo Powiatowe
6. A13 Uczniowski Klub Sportowy „Kadet” przy Publicznym Gimnazjum w Gomunicach
97-545 Gomunice, ul. Słowackiego 12
06 sierpnia 2001r. – Starostwo Powiatowe
7. A14 Uczniowski Klub Sportowy Towarzystwa Gimnastycznego „Sokół” w Lgocie Wielkiej
97-565 Lgota Wielka, ul. Radomszczańska 60
(Szkoła Podstawowa i Gimnazjum)
18 marzec 2004r. – Starostwo Powiatowe
8. A16 Uczniowski Miejski Ludowy Klub Sportowy ,,Radomsko”
97-500 Radomsko, ul. Kościuszki 3
13 stycznia 2005r. – Starostwo Powiatowe
9. A17 Uczniowski Klub Sportowy "Orzeł” w Dobryszycach
97-505 Dobryszyce, ul. Leśna 1
29 kwietnia 2005r. – Starostwo Powiatowe
10. A18 Uczniowski Klub Sportowy „Watra”
97-540 Gidle, ul. Szkolna 7
05 kwietnia 2006r. – Starostwo Powiatowe
11. A19 Uczniowski Klub Sportowy „Drzewniak”
97-500 Radomsko, ul. Brzeźnicka 22
07 grudnia 2006r. – Starostwo Powiatowe
12. A20 Ludowy Uczniowski Klub Sportowy
97-505 Dobryszyce, ul. Szkolna 4
23 kwietnia 2007r. – Starostwo Powiatowe
13. A21 Uczniowski Klub Sportowy „JEDYNKA”
97-500 Radomsko, ul. Piastowska 17
18 lutego 2009r. – Starostwo Powiatowe
14. A23 Ludowy Uczniowski Klub Sportowy „Strzałków”
Radomsko, Strzałków ul. Kolumba 2
01 września 2009r. – Starostwo Powiatowe
15. A24 Uczniowski Klub Sportowy „Młode Wilki” Radomsko
97-500 Radomsko, ul. Reja 81
03 grudnia 2009r. – Starostwo Powiatowe
16. A25 Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy „MUKS-SZÓSTKA”
97-500 Radomsko, ul. Bł. Jadwigi Królowej 20.
02 lutego 2010r. – Starostwo Powiatowe
17. A26 Uczniowski Klub Sportowy „PREDATOR”
97-525 Wielgomłyny, ul. Krzętowska 29.
11 stycznia 2012r. – Starostwo Powiatowe
18. A27 Klub Sportowy „STAL”
97- 500 Radomsko, ul. Spokojna 24
19. A28 Uczniowski Klub Sportowy „RAP” Radomsko
97-500 Radomsko, ul. św. Jadwigi Królowej 16/14.
20. A29 Uczniowski Koszykarski Klub Sportowy
97-500 Radomsko, ul. Leszka Czarnego 12/37
21. A30 Uczniowski Klub Sportowy "Zapaśnik"
97-500 Radomsko, ul. Piastowska 17
Dział B. Stowarzyszenie sportowe wpisane do Krajowego Rejestru Sądowego
1. Okręgowy Klub Strzelectwa Sportowego „10-tka” w Radomsku
97-500 Radomsko, ul. Brzeźnicka 34/28
2. Ludowy Klub Sportowy „WARTA-CARBO”
97-541 Pławno, ul. Częstochowska 8
3. Radomszczański Klub Sportowy „RADOMSKO”
97-500 Radomsko, ul. Brzeźnicka 26
4. Jeździecki Klub Sportowy „BARDA-SZWADRON” – Jankowice w Jankowicach,
97-561 Ładzice, Jankowice 79
5. Ludowy Zespół Sportowy „START” w Lgocie Wielkiej
97-565 Lgota Wielka, ul. Szkolna 3
6. Klub Sportowy „Victoria" Żytno
ul. Krótka 4, 97 - 532 Żytno
Dział C. Inne stowarzyszenia kultury fizycznej nie prowadzące działalności gospodarczej
C03 Ludowy Klub Sportowy „VIS” w Gidlach
97-540 Gidle, ul. Częstochowska 49
26 czerwca 003 r. - Starostwo Powiatowe
C05 Miejski Klub Sportowy „Pilica” w Przedborzu
97-570 Przedbórz, ul. Mostowa 29
19 sierpnia 2003 r. – Starostwo Powiatowe
C07 Ludowy Klub Sportowy „Orion” Borowiecko
97-505 Dobryszyce, Borowiecko, ul. Wolności 28
10 sierpnia 2003 r. - Starostwo Powiatowe
C08 Radomszczański Klub Amazonek
97-500 Radomsko, Przedborska 33/44
C10 Stowarzyszenie Sportowe „RKS CZARNI RADOMSKO”
97-500 Radomsko, ul. Kilińskiego 53
30 czerwca 2004 r. - Starostwo Powiatowe
C11 Sportowy Klub Strzelectwa Myśliwskiego
97-500 Radomsko, ul. Przedborska 43/5
15 listopada 2004 r. - Starostwo Powiatowe
C12 Ludowy Klub Sportowy ,,ZRYW JEDLNO”
97-561 Ładzice, Jedlno Pierwsze 35
09 czerwca 2005 r. - Starostwo Powiatowe
C13 Ludowy Uczniowski Klub Sportowy ,,GOMUNICE”
97-545 Gomunice, ul. Piłsudskiego 12
24 sierpnia 2005 r. - Starostwo Powiatowe
C16 Radomszczański Klub Karate Kyokushin
97-500 Radomsko, ul. Leszka Czarnego 15/30.
07 lutego 2006 r. - Starostwo Powiatowe
C17 Klub Karate Kyokushin ,,BUDO”
97-500 Radomsko, ul. Piastowska 18/14
10 lutego 2006 r. - Starostwo Powiatowe
C18 Gminny Klub Sportowy w Kamieńsku
97-360 Kamieńsk, ul. Wieluńska 50
16 stycznia 2007 r. - Starostwo Powiatowe
C19 Ludowy Klub Sportowy „Kietlin”
97-500 Radomsko, Kietlin, ul. Szkolna 14
19 stycznia 2007 r. - Starostwo Powiatowe.
C20 Klub Sportowy „RUCH 1951” w Chrzanowicach
97-545 Gomunice, Chrzanowice ul. Łuckiego 45
16 lutego 2007 r. - Starostwo Powiatowe
C21 Stowarzyszenie Sportowe RKS 1979 Radomsko
97-500 Radomsko, ul. Brzeźnicka 23
11 lipca 2007 r. - Starostwo Powiatowe
C22 Powiatowe Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe
97-500 Radomsko, ul. Leszka Czarnego 22
13 grudnia 2007 r. - Starostwo Powiatowe
C23 Ludowy Klub Sportowy w Dobryszycach
97-505 Dobryszyce, ul. Szkolna 4
14 lutego 2008 r. - Starostwo Powiatowe
C24 Ludowy Klub Sportowy „ZAPAŁ” w Krzętowie
97-525 Wielgomłyny, Krzętów, ul. Dolna 78
04 marca 2008 r. - Starostwo Powiatowe
C25 Ludowy Zespół Sportowy „PIAST” w Krzywanicach
97-565 Lgota Wielka, Krzywanice 46
28 lutego 2008 r. - Starostwo Powiatowe
C26 Zapaśniczy Klub Sportowy „RADOMSKO”
97-500 Radomsko, ul. Kościuszki 3
13 marca 2008 r. - Starostwo Powiatowe
C27 Ludowy Klub Sportowy „POLONIA”
97-360 Kamieńsk, Gorzędów ul. Mickiewicza 3
21 sierpnia 2008 r. - Starostwo Powiatowe
C28 Ludowy Zespół Sportowy „ŚWIT” Kamieńsk
97-360 Kamieńsk, ul. Sportowa 3
12 listopada 2008 r. - Starostwo Powiatowe
C30 Ludowy Zespół Sportowy „VICTORIA” w Woźnikach
97-565 Lgota Wielka, Woźniki 60 (Świetlica Wiejska)
15 czerwca 2009 r. - Starostwo Powiatowe
C31 Bokserski Klub Sportowy „CHAMPION”
97-524 Kobiele Wielkie , ul. Reymonta 75.
16 czerwca 2011 r. - Starostwo Powiatowe
C32 Akademia Karate Kyokushin
97-500 Radomsko, ul. Reymonta 33/12
13 maj 2014r. – Starostwo Powiatowe
C33 Klub Sportowy „MAGIC” Stobiecko Szlacheckie
przy Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Stobiecku Szlacheckim
97-561 Ładzice, Stobiecko Szlacheckie 24A
C34 Klub Sportowy „TYTANI RADOMSKO”
97-500 Radomsko, ul. Starowiejska 25/1
07 sierpnia 2014 r. - Starostwo Powiatowe
C35 Klub Sportowy „CHOK DEE”
97-500 Radomsko, Strzałków, ul. Broniewskiego 35t
12 września 2014 r. - Starostwo Powiatowe
C36 Ludowy Klub Sportowy „CEFOL GOMUNICE”
97-545 Gomunice, ul. Słowackiego 8/1
28 stycznia 2015 r. - Starostwo Powiatowe
C37 Radomszczańska Szkoła Boksu "NOKAUT"
97-500 Radomsko, ul. Prymasa Wyszyńskiego 23
13.02.2015r. - Starostwo Powiatowe
C38 Tenisowy Klub Sportowy Kamieńsk
97-360 Kamieńsk ul. Szkolna 4
20.03.2017r. - Starostwo Powiatowe
C40 Kolarsko - Biegowy Klub Sportowy Radomsko
97-500 Radomsko, ul. Starowiejska 9/8.
C41 Klub Piłkarski Sporting Radomsko
97-500 Radomsko, ul Piłsudskiego 228-234
C42 Radomszczański Klub Squasha "RAKS"
97-540 Gidle, Górka 51
STOWARZYSZENIA WPISANE DO KRS
na podstawie ustawy z dnia 7 kwietnia 1989 r. – Prawo o stowarzyszeniach
1. Stowarzyszenie Wspierania Rozwoju Powiatu
Radomszczańskiego im. Wł. Reymonta w Radomsku
97-500 Radomsko
ul. Wyszyńskiego 2
KRS5163
2. Stowarzyszenie Handlowe „Handlopol” w Radomsku
97-500 Radomsko
ul. Tysiąclecia 10
KRS29503
3. Stowarzyszenie Pomocy ,,Przebudzenie”
97-545 Gomunice, Kolonia Piaszczyce
[od 04.10.2004r. org. pożytku publicznego]
KRS52184
4. Stowarzyszenie Sympatyków Edukacji Artystycznej w Radomsku
97-500 Radomsko,
ul. Kościuszki
KRS55377
5. Stowarzyszenie Agroturystyczne „Kraina Kugla”
97-570 Przedbórz,
ul. Rynek 15
KRS89288
6. Stowarzyszenie Przyjaciół Miasta Kamieńska
97-360 Kamieńsk
ul. Sosnowa 12
KRS100566
[od 04.05.2005 org. pożytku publicznego]
7. Stowarzyszenie Pokrzywdzonych w Wypadkach Drogowych „ Bezpieczna Droga i Miasto z siedzibą w Radomsku.
97-500 Radomsko,
ul. Krakowska 67/7
KRS100613
8. Stowarzyszenie Rodzinnych Gospodarstw Agroturystycznych w Dorzeczu Warty i Pilicy
97-525 Wielgomłyny,
Krzętów, ul. Dolna 25
KRS112637
9. Radomszczańskie Stowarzyszenie Przyjaciół Izraela
97-500 Radomsko
ul. Joselewicza 3
KRS113321
10. Towarzystwo Fotograficzne im. Edmunda Osterloffa w Radomsku
97-500 Radomsko,
ul. Brzeźnicka 5
KRS126359
11. Stowarzyszenie „Młoda Europa” w Radomsku
97-500 Radomsko
ul. Malinowa 24
KRS132165
12. Radomszczańskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Radomsku
97-500 Radomsko,
ul. Sanicka 45
KRS135800
[od 05.08.2004r. org. pożytku publicznego]
13. Klub Miłośników Awiacji „Ikaria”
97-360 Kamieńsk
Al. Lotników 1
KRS135834
14. Koło Wędkarskie w Kodrębie
97-512 Kodrąb
ul. 22-go Lipca 7
KRS159599
15. Radomszczańskie Towarzystwo Wędkarskie
97-500 Radomsko
ul. Reymonta 43
KRS163717
16. Stowarzyszenie Ziemi Radomszczańskiej „Regina” w Radomsku
97-500 Radomsko,
ul. Św. Jadwigi Królowej 93
KRS166937
17. Klub Abstynencki „Można Inaczej”
97-500 Radomsko
ul. Wyszyńskiego 27
KRS170609
18. Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „PARTNERSTWO”
97-500 Radomsko,
ul. Piłsudskiego 77
KRS185270
19. Towarzystwo Śpiewacze im. Stanisława Moniuszki
97-500 Radomsko
ul. Brzeźnicka 5
KRS196291
20. Stowarzyszenie ,,Razem dla Radomska”
97-500 Radomsko
ul. Piastowska 7
KRS200016
21. Niezależna Inicjatywa Społeczna
97-500 Radomsko
ul. Piłsudskiego 4
KRS207389
22. Stowarzyszenie „NASZE ZDROWIE pomóż innym, pomóż sobie”
97-500 Radomsko
ul. Jagiellońska 36
KRS211135
23. Ogólnokrajowy Związek Byłych Żołnierzy Konspiracyjnego Wojska Polskiego
97-500 Radomsko,
ul. Prym. Wyszyńskiego 27
KRS211788
24. Radomszczański Związek Bezrobotnych
97-500 Radomsko
ul. Bugaj 3
KRS213902
25. Komitet na Rzecz Ofiar Przemocy w Rodzinie ,,Masz Prawo”
97-500 Radomsko,
ul. Sienkiewicza 70
KRS214116
26. Klub Wzajemnej Pomocy ,,Szansa”
97-500 Radomsko
ul. Kościuszki 7
KRS214619
27. Towarzystwo Przyjaźni Polsko-Węgierskiej
97-500 Radomsko
ul. Piastowska 15/40
KRS220019
28. Towarzystwo Przyjaciół Muzeum w Radomsku
97-500 Radomsko
ul. Narutowicza 1
KRS221409
29. Oddział Polskiego Towarzystwa Turystyczno –Krajoznawczego w Przedborzu
97-570 Przedbórz,
ul. Trytwa 14
KRS222089
30.Stowarzyszenie Zrównoważonego Rozwoju
97-545 Gomunice
Kletnia, ul. Zachodnia 2
KRS233165
31. Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Oświaty Kultury -,,Alfa”
97-540 Gidle,
ul. Szkolna 7
KRS234254
32. Stowarzyszenie Rozwoju Lokalnego ,,Nasze miejsce”
97-500 Radomsko,
Szczepocice Rządowe 12c
KRS234784
33. Radomszczańskie Stowarzyszenie Kobiet i Osób Niepełnosprawnych „NADZIEJA”
97-500 Radomsko,
ul. Brzeźnicka 34/10
KRS241426
34. Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych ,,Być Razem” w Radomsku
97-500 Radomsko,
ul. Prym. Wyszyńskiego 89
KRS245376
35. Radomszczański Klub Amazonek
97-500 Radomsko
ul. Przedborska 39/41
KRS252362
36. Stowarzyszenie Rozwoju Wsi „Dać Szansę”
97-512 Kodrąb,
ul. 22-go Lipca 7
KRS264637
37. Centrum Pomocy „PANACEUM”
97-500 Radomsko
ul. Sucharskiego 45A
KRS209918
[od 12.05.2008r org. pożytku publicznego]
38. Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju i Promocji Gminy Masłowice
97-515 Masłowice,
Wola Przerębska 31
KRS274139
39. Stowarzyszenie Sił Twórczych „WATAHA”
97-545 Gomunice,
Wojciechów, ul. Fabryczna 13
KRS277815
40. Stowarzyszenie „ZADRUGA – Warta”
97-561 Ładzice
ul. Leśna 5
KRS290512
41. Nosalewickie Stowarzyszenie Rozwoju Wsi
97-570 Przedbórz
Nosalewice 35
KRS289456
42. Pławińskie Towarzystwo Muzyczne w Pławnie
97-541 Pławno
ul. Częstochowska 1
KRS299363
43. Stowarzyszenie Literackie „PONAD”
97-500 Radomsko
ul. Piastowska 6/62
KRS311036
44. Towarzystwo Miłośników Przedborza
97-570 Przedbórz
ul. Mostowa 29
KRS312109
45. Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Żytno
97-532 Żytno
Silniczka 85
KRS317596
46. Stowarzyszenie Muzyki Chóralnej CANTABILE
97-500 Radomsko
ul. Gazowa 26 m 2
KRS323556
47. Stowarzyszenie Integracji Społecznej „RAZEM”
97-565 Lgota
Wielka Kolonia Nr. 121
KRS324909
48. Stowarzyszenie Jeździeckie „NAPOLEOŃSKA ZAGRODA”
97-360 Kamieńsk,
Napoleonów 6/7
KRS326055
49. Stowarzyszenie Kobiet Kietlina
97-500 Radomsko
Kietlin, ul. Południowa 78
KRS328213
50. Stowarzyszenie Rozwoju Wsi „NASZA KRĘPA”
97-565 Lgota Wielka
Krępa nr. 23
KRS328027
51. Stowarzyszenie Miejski Teatr Źródło
97-500 Radomsko
ul. Brzeźnicka 5
KRS329728
52. Stowarzyszenie Forum Samorządowo-Gospodarcze w Radomsku
97-500 Radomsko
ul. Nowa 14
KRS331777
53. Stowarzyszenie Radomszczańskich Kobiet „DaMka”
97-500 Radomsko
ul. Kościuszki 6
KRS35071
54. Towarzystwo Patriotyczne
97-500 Radomsko
ul. Reymonta 22
KRS355461
55. Stowarzyszenie „Przyjaciół Szkoły w Dziepółci”
97-500 Radomsko,
Dziepółć 97
KRS350291
56. Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów „ZAWSZE RAZEM”
Wielgomłyny,
ul. Rynek 1
KRS352501
57. Polskie Towarzystwo Historyczne Oddział w Radomsku
97-500 Radomsko,
ul. Narutowicza 1
KRS100740
58. Liga Obrony Kraju- Łódzka Organizacja Wojewódzka Zarząd Powiatowy w Radomsku
97-500 Radomsko
ul. Kościuszki 10
KRS086818
59. Stowarzyszenie „Młode Radomsko”
97-500 Radomsko
ul. Kotarbińskiego 7
KRS352906
60. Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Przedborskiej
97-570 Przedbórz
ul. Mostowa 37 b
KRS354735
61. Zrzeszenie Prywatnych Właścicieli Nieruchomości
97-500 Radomsko
ul. Reymonta 45
KRS240006
62. Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi Radziechowice Drugie
97-561 Ładzice,
Radziechowice Drugie 142
KRS359765
63. Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi Stobiecko Szlacheckie
97-561 Ładzice
Stobiecko Szlacheckie 85
KRS359875
64. Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Gomunice
97-545 Gomunice,
ul. Wojska Polskiego 30
KRS359755
65. Stowarzyszenie Rozwoju Gminy Dobryszyce „WSPÓLNE ŻYCIE”
97-505 Dobryszyce,
ul. Wolności 17
KRS360189
66. Stowarzyszenie Przyjaciół Gminy Gomunice
97-545 Gomunice
ul. Wojska Polskiego 30
KRS365470
67. Stowarzyszenie „ODNOWA-CHRUŚCIN”
97-545 Gomunice
Chruścin 32
KRS370890
68. Stowarzyszenie Rodziców i Opiekunów Osób Niepełnosprawnych „KONICZYNKA”
97-500 Radomsko,
ul. Architektów 21 A
KRS380316
[od 29.11.2013 r. org. pożytku publicznego]
69. Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów w Kamieńsku
97-360 Kamieńsk,
ul. Dolna 1
KRS385521
70. Towarzystwo Opieki nad Zabytkami Oddział w Radomsku
97-500 Radomsko,
ul. Jagiellońska 21 m 20
KRS381866
71. Centrum Integracji Młodzieży Radomsko
97- 500 Radomsko,
ul. Ładna 31
KRS386110
72. Radomszczański Uniwersytet Trzeciego Wieku „Wiem Więcej”
97 – 500 Radomsko,
ul. Prymasa Wyszyńskiego 27
KRS396304
73. Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów w Kamieńsku
97 – 360 Kamieńsk,
ul. Mickiewicza 21
KRS385521
74. Stowarzyszenie Wspierania Osób Niepełnosprawnych "Biedroneczka"
97-500 Radomsko,
ul. Piastowska 12
KRS459121
75. Stowarzyszenie Działkowców "KOPIEC"
97- 500 Radomsko,
ul. Kraszewskiego 21
KRS448980
76. Polski Związek Głuchych Koło Terenowe w Radomsku
97- 500 Radomsko
ul. Wyszyńskiego 27
KRS51170
77. Stowarzyszenie Sympatyków Pojazdów Militarnych „ROTA”
97 – 500 Radomsko,
ul. Moniuszki 20
KRS420270
78. Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Koło Pomocy Dzieciom i Młodzieży Niepełnosprawnej Ruchowo w Radomsku
97-500 Radomsko,
ul. Tysiąclecia 5
KRS43096
79. Stowarzyszenie Kobiet Gminy Kodrąb „ Polne Kwiaty”
97-512 Kodrąb
ul. 22 – Lipca 7
KRS471032
80. Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Stęszów „ PROMYCZEK”
Stęszów 69A
KRS479194
81. Stowarzyszenie Mieszkańców Gorzędowa „ RAZEM”
97-360 Kamieńsk
ul. Mickiewicza 1, Gorzędów
KRS445099
82. Ogólnopolskie Stowarzyszenie Miejskich i Gminnych Ośrodków Pomocy Społecznej „ RAZEM”
97-500 Radomsko,
ul. Kościuszki 12A
KRS495227
83. Stowarzyszenie Osób z Chorobami Reumatycznymi
97- 500 Radomsko,
ul. Jagiellońska 36
KRS493393
84. Stowarzyszenie Ogrodów Działkowych "MIŁA"
97-500 Radomsko
ul. Miła 11
KRS541523
85. Klub Szermierzy "ZAWISZA CZARNY" Radomsko
97-500 Radomsko
ul. Włościańska 8-11
KRS542212
86. Stowarzyszenie Społeczny Komitet Pamięci o Smoleńsku
97-500 Radomsko
ul. Rolna 74
KRS512653
87. Stowarzyszenie "Wspólnie dla Wierzbicy"
97-561 Wierzbica
Wierzbica 30
KRS503127
88. Stowarzyszenie "AKTYWNI KAMIEŃSK"
97-360 Kamieńsk
ul. Górnicza 13
KRS548997
89. Stowarzyszenie na rzecz rozwoju gminy Kobiele Wielkie "W kolebce Reymonta"
97-524 Kobiele Wielkie
ul. Reymonta 75
KRS550607
90. Stowarzyszenie Koło Gospodyń Wiejskich „OGNIWO”
97 - 565 Lgota Wielka
Wola Blakowa 39
KRS556043
91. Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Ruda „RUDEK”
97- 540 Gidle
Ruda 33
KRS554359
92. Stowarzyszenie „PRZYJACIELE DLA KRZĘTOWA”
97-525 Wielgomłyny
Krzętów , ul. Stodolna 22
KRS554424
93. Stowarzyszenie „RUDKA NAD PILICĄ”
97-525 Wielgomłyny
Rudka 68
KRS558694
94. "Centrum Rozwoju i Dialogu CRIDe"
97-500 Radomsko,
ul. Nadrzeczna 4
KRS574835
95. Stowarzyszenie „Stokrotka”
97-565 Lgota Wielka
Wiewiórów 163
KRS564438
96. Stowarzyszenie " Blok Dobryszyce - Nasz Dom"
97-505 Dobryszyce,
ul. Słoneczna 26
KRS581612
97. Stowarzyszenie Motocyklowe Przedbórz
97-570 Przedbórz,
ul. Wierzbowska 14
KRS586707
98. Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Ładzice
97-561 Ładzice
Jankowice 45
KRS583902
99. Stowarzyszenie „Działajmy Razem”
97-515 Masłowice
Chełmo 51
KRS591664
100. Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych „ULISSES”
97-512 Kodrąb,
ul. Armii Ludowej 51
KRS596221
101. Radomszczańskie Stowarzyszenie Rodzin Abstynenckich "CARPE DIEM”
97-500 Radomsko
ul. Piłsudskiego 7
KRS596394
102. Stowarzyszenie „Rodzina Rodzin im. Św. Jana Pawła II”
97-500 Radomsko,
ul. Piastowska 45
KRS606646
103. Stowarzyszenie "WSPÓLNY SAMORZĄD"
97-500 Radomsko,
ul. Leszka Czarnego 17/87
KRS625720
104. Stowarzyszenie - Lokalna organizacja turystyczna „Między Wartą i Pilicą”
97-500 Radomsko
Szczepocice Rządowe 11
KRS629946
105. Stowarzyszenie „Koło Gospodyń Wiejskich SZLACHCIANKI”
97-565 Lgota Wielka
Krzywanice 142 A
KRS611466
106. Stowarzyszenie „ROZŚPIEWANE KRASZEWIANKI"
97-515 Masłowice,
Kraszewice 113
KRS611414
107. Stowarzyszenie „ROZWOJU WSI BOROWA”
97-540 Gidle
Borowa 3
KRS643896
108. Stowarzyszenie na Rzecz Zintegrowanego Rozwoju wsi Zakrzówek Szlachecki - Borki
97-561 Ładzice
Zakrzówek Szlachecki 28
KRS649645
109. Stowarzyszenie Rozwojowe "Emocja"
97- 500 Radomsko
ul. Starowiejska 9/18
KRS712257
110. Stowarzyszenie RADOMSK
97-500 Radomsko
ul. Krakowska 40
KRS724116
111. Stowarzyszenie KLUB WETERANI SZOS RADOMSKO
97-500 Radomsko,
ul. Brzeźnicka 5
KRS727116
112. Radomszczański Kolektyw Sportowy - "RKS Radomsko"
97-500 Radomsko,
ul. Kościuszki 3
KRS731461
113. Klub Sportowy Niedośpielin
97-525 Wielgomłyny,
ul. Zagórska 6
KRS754532
114. Ogólnopolska Fotograficzna Grupa Twórcza "ART FOCUS 13"
97-500 Radomsko
ul. Krakowska 67/3
KRS519079
115. Stowarzyszenie " Wspólnota Małokobielska"
97-524 Kobiele Wielkie
Kobiele Małe 70A
KRS625830
116. Stowarzyszenie " Aktywni dla Płoszowa"
97-500 Radomsko
ul. Radomszczańska 59
KRS753680
117. Stowarzyszenie Wzajemnej Pomocy I Rozwoju "ProMental"
97-500 Radomsko
ul. Fabianiego 7
KRS766515
118. Stowarzyszenie na rzecz rozwoju Gminy Żytno
97-532 Żytno
Silniczka
ul. Wolności 5
KRS317596
119. Stowarzyszenie Klub Karate "RANDORI"
97-500 Radomsko
ul. Reymonta 62
KRS818194
120. Stowarzyszenie na rzecz dzieci "Pomagajmy Razem"
97-500 Radomsko
ul. Kościuszki 10
KRS265596
121. Stowarzyszenie Aktywności Lokalnej "INSPIRACJA"
97-512 Kodrąb
Stefania 4
KRS854553
122. Stowarzyszenie Edukacji, Rozwoju i Przedsiębiorczości „PERSPEKTYWY”
97-500 Radomsko
ul. Kraszewskiego 4
KRS853405
123. Klub sportowy VOLLEY RADOMSKO
97-500 Radomsko
ul. H. Wieniawskiego 52
KRS868434
Ochotnicze Straże Pożarne wpisane do Krajowego Rejestru Sądowego w Łodzi.
Gmina Dobryszyce
1. OSP w Bloku Dobryszyce 06.12.2004
KRS223052
2. OSP w Dobryszycach 23.08.2007
KRS286958
3. OSP w Zdani 18.06.2007
KRS282996
Gmina Gidle
1. OSP w Ciężkowicach 05.01.2006
KRS248505
2. OSP w Gidlach 24.10.2005
KRS242451
3. OSP w Gowarzowie 29.12.2006
KRS269913
4. OSP w Pławnie 22.05.2006
KRS257104
5. OSP w Wojnowicach 21.02.2006
KRS249714
Gmina Gomunice
1. OSP w Chrzanowicach 20.08.2003
KRS170860
2. OSP w Gomunicach 22.10.2004,
KRS218438
[org. pożytku publicznego – od 06.04.2009]
3. OSP w Kletni 26.10.2004
KRS220295
4. OSP w Kocierzowach 26.04.2005
KRS233064
5. OSP w Słostowicach 21.10.2004
KRS218494
Gmina Kamieńsk
1. OSP w Gorzędowie 20.10.2004
KRS219243
2. OSP w Kamieńsku 26.07.2005
KRS238444
3. OSP w Kamieńsku - Wrzoskach 04.01.2005
KRS225590
4. OSP w Koźniewicach 27.09.2004
KRS218025
Gmina Kobiele Wielkie
1. OSP w Babczowie 20.03.2003
KRS155526
2. OSP w Biestrzykowie Małym 28.08.2006
KRS26274
3. OSP w Kobielach Wielkich 31.05.2006
KRS58287
4. OSP w Orzechowie 28.08.2006
KRS262714
5. OSP w Przybyszowie 31.05.2006
KRS258290
6. OSP w Woli Rożkowej 11.04.2006
KRS254711
7. OSP w Zrąbcu 28.08.2006
KRS262740
Gmina Kodrąb
1. OSP w Dmeninie 29.09.2004
KRS218363
2. OSP w Gosławicach 20.03.2007
KRS276787
3. OSP w Kodrębie 10.04.2006
KRS254796
4. OSP w Konradowie 16.05.2007
KRS279386
5. OSP w Lipowczycach 06.07.2007
KRS284254
6. OSP w Rzejowicach 09.05.2007
KRS278592
7. OSP w Smotryszewie 31.05.2007
KRS280699
8. OSP w Widawce 24.04.2007
KRS279424
9. OSP w Woli Malowanej 05.07.2007
KRS284265
10. OSP w Zapolicach 30.04.2007
KRS279867
Gmina Lgota Wielka
1. OSP w Brudzicach 06.02.2007
KRS273586
2. OSP w Krępie 04.05.2007
KRS280050
3. OSP w Krzywanicach 29.11.2005
KRS246012
4. OSP w Lgocie Wielkiej 14.12.2005
KRS46909
5. OSP w Woli Blakowej 06.02.2007
KRS273668
6. OSP w Woźnikach 13.02.2006
KRS250833
Gmina Ładzice
1. OSP w Jankowicach 27.10.2004
KRS220418
2. OSP w Ładzicach 28.09.2004
KRS218229
3. OSP w Radziechowicach Drugich 16.03.2006
KRS253082
4. OSP w Radziechowicach Pierwszych 22.09.2006
KRS264469
5. OSP w Jedlnie Drugim 05.10.2006
KRS265288
6. OSP w Wierzbicy 31.10.2006
KRS265287
7. OSP w Woli Jedlińskiej 05.10.2006
KRS265295
Gmina Masłowice
1. OSP w Chełmie 03.04.2008
KRS302682
2. OSP w Granicach 20.06.2008
KRS306149
3. OSP w Kalinkach 12.02.2009
KRS323469
4.OSP w Korytnie 19.02.2008
KRS299568
5. OSP w Kraszewicach 10.02.2008
KRS299567
6. OSP w Masłowicach 03.04.2008
KRS302685
7. OSP w Strzelcach Małych 26.05.2008
KRS304953
8. OSP w Woli Przerębskiej 28.05.2008
KRS305232
Gmina Przedbórz
1. OSP w Górach Mokrych 05.09.2007
KRS287950
2. OSP w Józefowie Starym 12.09.2007
KRS288342
3. OSP w Nosalewicach 31.07.2008
KRS309609
4. OSP w Przedborzu 15.03.2005
KRS230522
5. OSP w Zuzowach 21.08.2007
KRS286782
6. OSP w Piskorzeńcu 27.08.2015
KRS571238
Gmina Radomsko
1. OSP Bogwidzowy 18.10.2004
KRS219700
2. OSP Folwarki 25.03.2005
KRS231279
3. OSP Stobiecko Miejskie 10.01.2005
KRS224627
4. OSP Sucha Wieś 15.06.2005
KRS236223
5. OSP w Dąbrówce 29.03.2006
KRS254089
6. OSP w Dziepółci 07.09.2005
KRS240667
7. OSP w Kietlinie 23.08.2005
KRS239988
8. OSP w Płoszowie 21.12.2005
KRS247560
9. OSP w Radomsku 17.09.2004
KRS217453
10. OSP Ratownictwa Wodnego w Radomsku 09.11.2004
KRS219921
11. OSP w Strzałkowie 28.02.2006
KRS252069
12. OSP w Szczepocicach Rządowych 16.03.2006
KRS253083
Gmina Wielgomłyny
1. OSP w Krzętowie 05.03.2002
KRS096135
2. OSP w Myśliwczowie 30.04.2008
KRS304450
3. OSP w Niedośpielinie 17.04.2008
KRS302956
4. OSP w Pratkowicach 27.06.2008
KRS309156
5. OSP w Rudce 07.04.2005
KRS232077
6. OSP w Sokolej Górze 08.09.2003
KRS171655
7. OSP w Trzebcach 27.05.2008
KRS305241
8. OSP w Wielgomłynach 30.06.2006
KRS258471
9. OSP w Zagórzu 07.08.2008
KRS311353
Gmina Żytno
1.OSP w Borzykówce 29.03.2006
KRS254104
2. OSP w Grodzisku 18.10.2006
KRS266095
3. OSP w Małej Wsi 13.11.2007
KRS291618
4. OSP w Silnicy 26.09.2006
KRS264699
5. OSP w Żytnie 04.04.2006
KRS254502
6. OSP w Łazowie 04.03.2013
KRS453027
7. OSP w Maluszynie 21.05.2014
KRS508858
Stowarzyszenia zwykłe
Rejestr Stowarzyszeń Zwykłych luty 2021
[POGODA]1614433872608[/POGODA]
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz