Zamknij

SZKOLENIA dla NGO - bezpieczeństwo, prywatność i dezinformacja w internecie.

13:06, 17.02.2021 | TechSoup Europe
Skomentuj
REKLAMA

Zapraszamy do udziału w bezpłatnych szkoleniach dla NGO i radnych osiedli na temat: bezpieczeństwa, prywatności i dezinformacji w internecie. Ze szkolenia mogą skorzystać wszyscy pracownicy i współpracownicy NGO z Polski.

Szkolenia mają na celu podniesienie bezpieczeństwa wszystkich użytkowników Internetu – zgodnie z faktem, że od naszego postępowania z nowymi technologiami zależy bezpieczeństwo nie tylko nasze, lecz także innych osób.

Cykl szkoleniowy składa się z dwóch spotkań online (każde po 45-60 minut).

Tematyka spotkań:- bezpieczeństwo i prywatność podczas korzystania z: e-poczty, komunikatorów, Facebooka i smartfonu- rozpoznawanie dezinformacji

Na szkolenia obowiązują zapisy DO 19 LUTEGO (piątek) do godziny 12:00 poprzez formularz: https://forms.gle/dtpLH22PgyCygXf26 Szkolenia są bezpłatne, ale o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

Osoby, które zostaną przyjęte na szkolenie, otrzymają potwierdzenie 19 lutego w godzinach popołudniowych.

Zajęcia odbędą się na platformie Zoom przy wsparciu Stowarzyszenia Żółty Parasol.

Szkolenie poprowadzi Martyna Wilk: Wieloletnia redaktorka prowadząca pisma branżowego "IT w Administracji" i członkini Szerokiego Porozumienia na Rzecz Umiejętności Cyfrowych (powołane przez Lidera Cyfryzacji przy Komisji Europejskiej). Mobilna Doradczyni Sektora 3.0. Twórczyni projektu Wrocławski Wolontariusz IT. Obecnie we Wrocławskim Centrum Rozwoju Społecznego UM Wrocławia odpowiada za rozwijanie projektów z obszaru cyfryzacji odpowiedzialnej społecznie.

Działanie jest realizowane dzięki współpracy z TechSoup Europe.

(TechSoup Europe)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%