Zamknij

[KONKURS] lokalne sklepy spożywcze mogą wygrać kasę na rozwój!

16:57, 09.07.2019 | Materiały Partnera
Skomentuj

Trwa akcja „Herosi Innowacyjności” skierowana do właścicieli lokalnych sklepów współpracujących z Grupą Eurocash. Łączna pula nagród to 1 mln zł, które przedsiębiorcy mogą przeznaczyć na wprowadzenie innowacji w swoim sklepie lub jego okolicy. W kategorii „Zmieniam Świat Lokalnie” organizacje pozarządowe mogą stać się inicjatorami pomysłów i wspólnie z przedsiębiorcami uzyskać dofinansowanie.

[ZT]207[/ZT]

„Herosi Innowacyjności” to kolejna odsłona akcji prowadzonej od kilku lat przez Eurocash. Podczas zeszłorocznej edycji, odbywającej się pod hasłem „Herosi Przedsiębiorczości” i celebrującej 100-lecie Niepodległości Polski, przedsiębiorcy w partnerstwie z organizacjami pozarządowymi walczyli o 100 grantów na rzecz rozwoju lokalnych społeczności. W tym roku projekty mogą być zgłaszane w 3 kategoriach finansowych. W sumie nagrodzone zostaną 54 projekty, które otrzymają nagrody pieniężne o łącznej wartości 1 mln zł – 1 nagroda w wysokości do 100 000 zł, 3 nagrody do 50 000 zł oraz 50 nagród do 15 000 zł. Nabór zgłoszeń trwa do północy 24 lipca br. Aplikacje należy wysłać korzystając z wygodnego formularza na stronie www.herosiprzedsiebiorczosci.pl.

[DAWNY]1562684214435[/DAWNY]

Tegoroczna edycja konkursu - „Herosi Innowacyjności” - dedykowana jest projektom charakteryzującym się innowacyjnością, postrzeganą nie tylko przez pryzmat nowoczesnych technologii, ale przede wszystkim rozwiązań, które odpowiadają na potrzeby, z którymi lokalni przedsiębiorcy spotykają się na co dzień. W tej definicji mieszczą się również projekty, które mają na celu wsparcie lokalnej społeczności. Właściciele lokalnych sklepów przy współpracy z organizacjami pozarządowymi często bowiem działają na ich rzecz, pomagając finansowo domom dziecka czy świetlicom środowiskowym, a także zmieniając otoczenie swojego sklepu tak, aby było ono przyjazne mieszkańcom miejscowości, w której prowadzą swój biznes.

[ALERT]1562684221354[/ALERT]

Właśnie takim przedsiębiorcom dedykowana jest kategoria Zmieniam świat lokalnie, której ambasadorką jest Katarzyna Dowbor, dziennikarka i prezenterka telewizyjna. Projekty zgłaszane w tej kategorii mogą dotyczyć wprowadzenia takich usprawnień jak np. postawienie ławek czy stojaka na rowery w okolicy sklepu, bądź właśnie wsparcia lokalnej społeczności w formie np. budowy placu zabaw czy organizacji zajęć z programowania dla dzieci. Inicjatorami wniosków w ramach tej kategorii mogą być same organizacje pozarządowe -zarówno te, które już współpracują z przedsiębiorcami, jak i te które mają pomysł na projekt wpisujący się w idee konkursu, jednak brakuje im przedsiębiorcy, z którym mogliby wziąć udział w akcji. W przypadku tych ostatnich osoby współpracujące przy akcji „Herosi Innowacyjności” pomogą w znalezieniu odpowiedniego przedsiębiorcy i nawiązaniu partnerstwa. Wystarczy skontaktować się z nimi pod numerem telefonu: (22) 113 46 70.

Szczegółowe informacje o akcji „Herosi Innowacyjności” oraz regulamin znajdują się na stronie www.herosiprzedsiebiorczosci.pl. Właściciele sklepów oraz organizacje pozarządowe mogą skorzystać też z pomocy Biura Obsługi Projektu „Herosi Innowacyjności”, dzwoniąc pod numer tel. (22) 113 46 70 od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-18.00.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz