Zamknij

W NIEDZIELĘ 21 czerwca w Radomsku projekcja filmu (Nie)znajomi

10:16, 20.06.2020 | SpotRadomsko.pl
Skomentuj
REKLAMA
„Kino samochodowe” – po długiej przerwie ponownie w Radomsku. Kierowców i pasażerów zapraszamy 21 czerwca 2020 na Plac Targowy o godz.21.00. Na dużym ekranie film „Nieznajomi” – grupa przyjaciół postanawia, że do końca kolacji wszystkie rozmowy telefoniczne mają być w trybie głośnomówiącym, a SMS-y odczytywane na głos.

Aby OTRZYMAĆ BEZPŁATNĄ WJAZDÓWKĘ NA FILM należy wysłać mail na adres [email protected] Liczba miejsc ograniczona wielkością placu.

Uwaga: seans tylko i wyłącznie dla kierowców i pasażerów aut osobowych. Obowiązuje limit osób w samochodzie: dla aut 5 osobowych – 2 osoby, dla aut 7 osobowych – 3 osoby. Obowiązkowe maseczki/przyłbice, przed wjazdem pomiar temperatury. Zakaz opuszczania auta przed/w czasie/po seansie za wyjątkiem skorzystania z toalety. Osoby z temperaturą powyżej 37 stopni nie wezmą udziału w projekcji.

Warunki udziału – wytyczne Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego dla kin plenerowych i samochodowych:

1. Widzowie powinni pozostawać w bezpiecznej od siebie odległości, zgodnie z aktualnymi wytycznymi Ministerstwa Zdrowia lub Głównego Inspektora Sanitarnego oraz przepisami prawa, co powinno zostać umożliwione odpowiednim wyznaczeniem przez organizatora miejsc postojowych/ miejsc w plenerze.

2. Każdy z widzów przed, w trakcie, jak również po pokazie, musi pozostać w samochodzie lub na wyznaczonym miejscu. Dopuszczalny jest tylko i wyłącznie ruch pieszy w przypadku konieczności skorzystania z toalety (regularnie odkażanej i wyposażonej w płyn do dezynfekcji rąk – umożliwienie dezynfekcji rąk przed i po wyjściu z toalety). W przypadku kolejki do sanitariatów osoby muszą zachować 2-metrowy dystans od siebie. Liczba osób w sanitariacie jednoczasowo odpowiada połowie urządzeń przeznaczonych do skorzystania. Wszelkie ewentualne dodatkowe usługi na terenie kina, w tym również w ramach gastronomii, o ile będą dozwolone, powinny być dostarczane do pojazdu przez obsługę kina bez możliwości opuszczenia pojazdu przez widzów.

3. Widzowie powinni być zobowiązani do zakrywania ust i nosa maseczką lub przyłbicą ochronną przez cały okres, w którym będą mieli uchylone okno w pojeździe oraz podczas przebywania poza pojazdem – posiadanie środków ochronnych powinno być kontrolowane na etapie wjazdu na teren kina samochodowego/plenerowego, a w przypadku ich braku organizator powinien zapewnić widzowi te środki we własnym zakresie lub odmówić wjazdu na teren kina.

4. W przypadku kin samochodowych do udziału w pokazach dopuszczane powinny być tylko samochody osobowe, a liczba osób w samochodzie powinna być zgodna z obowiązującymi w danym momencie normamiobecnie nie więcej osób niż wynosi połowa miejsc siedzących; wszystkie osoby nie zamieszkujące wspólnie, zobowiązane są do zakrycia ust i nosa w czasie przebywania w samochodzie.

5. Każdy uczestnik pokazu przy wjeździe na teren kina samochodowego (za zgodą) powinien zostać poddany bezdotykowemu mierzeniu temperatury ( o czym powinien być wcześniej poinformowany), przeprowadzanego przez obsługę kina. W przypadku stwierdzania u któregoś z uczestników pokazu temperatury powyżej 37 stopni Celsjusza, osoba taka wraz ze współpasażerami nie uczestniczy w pokazie i nie powinna zostać wpuszczona na teren kina ( także o tym powinna być poinformowana przed przyjazdem na seans).

6.Organizator powinien umożliwić zakup biletów on-line lub w innej formie bezkontaktowej.

7. Obszar kina samochodowego/plenerowego powinien zostać wydzielony w sposób umożliwiających zachowanie na jego terenie ww. zasad.

(SpotRadomsko.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz