Zamknij

Pomóż swojej firmie i niepełnosprawnemu Mateuszowi, który wykona Twoją stronę internetową ZA DARMO.

20:22, 13.05.2021 | Mateusz Pawłowski
Skomentuj fot: Mateusz Pawłowski
REKLAMA

Mateusz Pawłowski jest absolwentem Technikum Administracyjnego przy SOSW dla Młodzieży Niewidomej i Słabowidzącej w Chorzowie. Interesuje się muzyką, nowinkami technologicznymi i działalnością charytatywną.

Przez swoją akcję chce pomóc firmom, które dotąd nie były widoczne w sieci. Pomoże wejść w wirtualny świat i dzięki temu pokazać się swoim potencjalnym klientom. 
Pomocna dłoń potrzebna jest wszędzie - bez granic administracyjnych, także w Radomsku. 

W wirtualnym świecie dla Mateusza Pawłowskiego ograniczeń nie ma. W tym realnym niestety są, o czym niewidomy od urodzenia 25-latek przekonuje się codziennie. Na czas pandemii o swoich oswojonych już problemach zapomina i wyciąga rękę w stronę, tych, którym zawodowy świat wali się na głowę.

Kto może skorzystać z tej bezpłatnej oferty? Każdy!


Jedynym warunkiem jest prowadzenie firmy, fundacji, instytucji czy jakiejkolwiek innej działalności, która nie ma jeszcze własnej strony internetowej.


Po zakończeniu projektowania strony, można zgłosić do pana Mateusza swoje uwagi, które postara się on uwzględnić.

Każdy element szablonu można też modyfikować według własnych potrzeb. W ramach projektu ENET można też liczyć na bezpłatne wykonanie bloga.
Z projektem współpracuje Katowicka firma Lingua-IT, która udostępnia bezpłatnie serwer, dzięki czemu utrzymanie strony też nic nie kosztuje. 


Mateusz Pawłowski pomaga także przedsiębiorcom w reklamie swoich działalności na mapie Googla. 


Poza projektowaniem stron internetowych, Mateusz Pawłowski prowadzi też bezpłatne zajęcia dla dzieci i młodzieży na temat funkcjonowania osób niewidomych w społeczeństwie, na które wspólnie z nim serdecznie Państwa zapraszamy!


Nie widzę od urodzenia ze względu na poważne uszkodzenie siatkówki oka - mówi 24-latek. - Pewnie nigdy, jako osoba niewidoma, nie będę całkowicie niezależny. Potrzebuję pomocy bliskich choćby w przemieszczaniu się. Ale bardzo staram się być jak najbardziej samodzielny.

Na szczęście coraz więcej osób w Polsce myśli o potrzebach osób niewidomych, stopniowo znikają choćby bariery architektoniczne.  Zresztą przed pandemią sam starałem się upowszechniać wiedzę na temat potrzeb osób niewidomych. Odwiedzałem szkoły w całym kraju. Wielu uczniów pierwszy raz w życiu widziało osobę niewidomą, z białą laską, psem przewodnikiem. Jeśli choć jedno dziecko po takim spotkaniu wie już, jak zachować się wobec osoby niewidomej, jak jej pomóc, jeśli tej pomocy potrzebuje - to dla mnie sukces i satysfakcja.

Zachęcamy Was do skorzystania z oferty. 


Strona projektu to 
www.facebook.com/enet.ovh
www.enet.ovh
Dane kontaktowe:
Tel.: 505904182 
E-mail: [email protected]

Więcej informacji o projekcie i wybrane realizacje Mateusza Pawłowskiego dostępne są na jego stronie internetowej: www.enet.ovh.

 

(Mateusz Pawłowski)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%