Zamknij

Radomsko znalazło się wśród miast, które sfotografuje dostawca usługi Google Street View

14:08, 08.06.2021 | Paweł Aulich
Skomentuj fot: youtube.com/ Google
REKLAMA

Bez cienia wątpienia w ciągu ostatnich pięciu lat nasze miasto posunęło się w rozwoju, można nawet napisać osiągnęło skok cywilizacyjny nieznany od czasów Gierka. Można to napisać i powielać, można nawet wydrukować to za publiczne pieniądze w nadziei, że trafi do wszystkich głupich, którzy uwierzą, że jest tak, jak nie jest... 

Zmiany widać już prawie na 100%, już nawet prawie gołym okiem. Te zmiany to oczywiście nie tylko znikające drzewa, bo w ich miejsce pojawiają się inne, może nawet lepsze.

Parafrazując jednego z lokalnych numerantów, Radomsko to dobre miejsce do życia i inwestowania oraz też do fotografowania.

Zmiana/y, której doznaliśmy, jest widoczna nawet zza oceanu, dlatego Google przyśle do Radomska swój samochód, żeby pokazał całemu światu co nowego w Radomsku przez narzędzie Street View. 
Nobilitacja jest tym większa, że tym razem znaleźliśmy się wśród 82 polskich miast, do których Google przyśle auto-kamerę. 
Google Street View

Radomsko, ul. Tysiąclecia zmieniła się m.in. elewacja Urzędu Miasta

Samochody Google Street View ponownie wyjadą na ulice polskich miast. W województwie łódzkim pojawią między innymi w Radomsku, ale też w Bełchatowie, Piotrkowie, Łodzi i Pabianicach. To ogromny sukces Radomska na arenie międzymiastowej, tym bardziej dziwi, że nikt jeszcze nie przypisał sobie tego sukcesu. 

Ameby obawiające się o prywatność, Google uspokaja, że chroni wizerunki osób pojawiających się na zdjęciach w Mapach Google. Samochody będą jeździć i nagrywać do października 2021 roku. Kiedy usługa zostanie zaktualizowana o nowe dane, na razie nie wiadomo.

[POGODA]1623158083053[/POGODA]

 

(Paweł Aulich)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%