Zamknij

Ronnie Ferrari, Zenek Martyniuk, Piękni i Młodzi wystąpią w Radomsku!

01:58, 15.10.2019 | Radomszczański Pudelek
Skomentuj

To oczywiście prawda nie do końca tzw. fake news chociaż szansa jest! Wystarczy zagłosować na projekt numer 3 w Budżecie Obywatelskim - ZIMNY ŁOKIEĆ – gala muzyki dyskotekowej, tanecznej i disco polo. Jak wygramy zrobimy taką diskotekje w Parku Solidarności, że na długo ją popamiętacie!

Prawie pół miliona na imprezę, która poruszy to ... [tutaj proszę sobie wstawić właściwy epitet] miasto.


Pierwsza liga zespołów, ARTYSTÓW disco polo, a zabawa taka, że majty same z d**y spadną. Zrobimy takie show, że od Gór Mokrych do Jankowic nic tylko będą mówili ZIMNY ŁOKIEĆ, zimny łokieć.Radomsko to stolica naszego wspaniałego, niezwykle zamożnego i barwnego powiatu. Zaprosimy gości, którzy oczarowani pięknem miasta i jego mieszkańców już zawsze zechcą tu żyć i tak wygramy z demografią. Najlepsza rozrywka - wiadomo - przy disco polo. 

Tak bym to widział - kiełbasa, disco polo jakieś pląsy pod sceną. Największa dyskoteka w regionie na jeden dzień w Parku Solidarności. Takie bailando że cho cho. 

- pomysłodawca projektu. 

Zadanie przewiduje Organizację wydarzenia rozrywkowego tj. gali koncertowej (plenerowej imprezy) muzyki dyskotekowej, tanecznej i disco polo. Nazwa nawiązuje do luźnego frazeologizmu nawiązującego do kultury popularnej i subkultury młodzieżowej. Sama idea zawiera się w powyższej deskrypcji - nad finalnym kształtem warto byłoby rozmawiać z mieszkańcami.

Żeby gala muzyki dyskotekowej, tanecznej i disco polo wiązała się z niekwestionowanym sukcesem należy dobrać artystów, którzy przyciągną tłumy i zagwarantują doskonałą rozrywkę. Stawiając na artystów tzw. pewniaków zwiększamy szansę na powodzenie. W przewidzianym budżecie zakładając 2/3 na pokrycie honorariów dla wykonawców jesteśmy w stanie stworzyć line-up zawierający
5 topowych artystów oraz 2-3 lokalnych zespołów lub dj.

Patronat nad wydarzeniem obejmie sam Minister Rozrywki!  Będzie się działo i to w Radomsku <3

Co zrobić? 
Trzeba zagłosować
Jak?
Tutaj link - projekt numer 3 
https://budzetobywatelski.radomsko.pl/glosowanie

i Cyk!

W oczekiwaniu na wyniki prasujemy leginsy i koszule z cekinami.

 

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© Radomsko | Prawa zastrzeżone