Zamknij

BEZ PRĄDU we wrześniu: informacja o planowanych w Radomsku i regionie wyłączeniach

12:18, 03.09.2019 | PGE Dystrybucja
REKLAMA
Skomentuj

PGE Dystrybucja informuje o planowanych wyłączeniach prądu w Radomsku, Piotrkowie, powiecie radomszczańskim i piotrkowskim. W ten sposób zakład dostarczający mieszkańcom energię przygotowuje odbiorców, by związane z chwilowymi wyłączeniami przerwy w dostawie były mniej uciążliwe. Warto przygotować się na planowane wyłączenia energii i oszczędzić sobie niemiłej niespodzianki. 

 

Data Rozpoczęcia Data zakończenia Godziny Obszar Stacja
2019-09-04 08:00 2019-09-04 15:00 7 Radomsko
  • ul. Spacerowa 84-123
5-0019/R-ko ul. Spacerowa
2019-09-05 07:00 2019-09-05 15:00 8 Cieślin
  • 1-38 wraz z działkami; Bukowina 1-16
Gorzkowice
  • ul. Leśna 1-14; Kamienny Most 3
  • ul. Leonów 7-23 wraz z działkami
Gorzkowiczki
  • dz. 52/2
Sobakówek
  • 1-44 wraz z działkami
5-1015/Cieślin
5-1284/Sobakówek 2
5-0873/Leonów
2019-09-06 08:00 2019-09-06 15:00 7 Radomsko
  • ul. Owocowa dz. 151/4; 232/2; 234; 237/2
  • ul. Starowiejska 82-191
5-0138/Sucha Wieś 1
2019-09-06 08:00 2019-09-06 12:00 4 Biała
  • 103-120 A do L i 143,145,145A wraz z działkami
Kurnędz
  • 1-63 wraz z działkami
1-0401/Kurnędz 2
1-0423/Kurnędz 3
1-0800/Biała 4
1-1705/Biała 7
2019-09-06 08:00 2019-09-06 12:00 4 Biała
  • 103-120 A do L,143,145,145A wraz z działkami
Kurnędz
  • 1-63 wraz z działkami
1-0401/Kurnędz 2
1-0423/Kurnędz 3
1-0375/Kurnędz Ośrodek Kolonijny
1-0800/Biała 4
1-1705/Biała 7
2019-09-06 08:00 2019-09-06 15:00 7 Rydzynki
  • ul. Główna nr 6 do 10a i 7 do 9
  • ul. Letnia
  • ul. Rzeczna
Stacja Rydzynki 2
2019-09-09 08:00 2019-09-09 15:00 7 Sulejów
  • Ośrodki Wypoczynkowe m.in: "Tęczowy Ogród", "Barbary", "Kacper", "Lezamet", "Meble", "Haribol"
Stacja Camping 1 w Sulejowie
2019-09-09 08:00 2019-09-09 15:00 7 Kosów
  • ul. Batorówka
  • ul. Leśna
Stacja Batorówka
2019-09-09 08:00 2019-09-09 12:00 4 Strzałków
  • ul. Kochanowskiego 1-27a + działki
  • ul. Korczaka 3-10 + działki
  • ul. Krasickiego 1-17; Strzałkowska 169 + dz. 27
5-0268/Strzałków 2
2019-09-10 08:00 2019-09-10 14:00 6 Radomsko
  • ul. Partyzancka 7-35 oraz działki
  • ul. Starowiejska 114-199B oraz dz. 273/2
5-0139/Sucha Wieś 2
2019-09-10 08:00 2019-09-10 14:00 6 Daniszewice
  • 27-44 oraz działki
Teklin
  • 1-10 oraz działki
5-1272/Daniszewice Zofiówka
2019-09-10 08:00 2019-09-10 15:00 7 Barkowice
  • ul. Widok
  • ul. Cyprysowa
  • ul. Malinowa
  • ul. Letnia
Barkowice Mokre
  •  
Przygłów
  • ul. Przygłów Las
Stacja Barkowice 3
2019-09-11 08:00 2019-09-11 14:30 6 Radomsko
  • ul. Partyzancka 37-80
  • ul. Strzałkowska 1-67
  • ul. Strażacka 33-84
5-0131/Sucha Wieś 4
2019-09-11 08:00 2019-09-11 15:00 7 Barkowice
  • ul. Widok 1-37 oraz działki
  • ul. Jasna
1-1692/Barkowice 1
2019-09-11 08:00 2019-09-11 15:00 7 Kociołki
  •  
1-1642/Kociołki
2019-09-12 08:00 2019-09-12 15:00 7 Srock
  • ul. Łódzka 12 dz. 372/44
1-1070/Srock 3
2019-09-12 08:00 2019-09-12 13:00 5 Rydzynki
  • ul. Ptasia
  • ul. Rzeczna
  • ul. Tęczowa
  • ul. Mała
1-1510/Rydzynki 1
2019-09-12 08:00 2019-09-12 12:00 4 Wola Szkucka
  • dz. 950/1
5-0640/Wola Szkucka 4
2019-09-12 08:00 2019-09-12 14:00 6 Józefów Stary
  • 2-121
5-0740/Józefów Stary
5-0741/Reczków Stary Nadleśnictwo
5-A052/Tartak Józefów Stary
2019-09-12 08:00 2019-09-12 16:00 8 Longinówka
  • nr 134 do 143
Piotrków Trybunalski
  • ul. Graniczna nr2 do 16
  • ul. Moryca
Linia 15kV
Tartak
2019-09-12 09:00 2019-09-12 12:00 3 Lefranów
  • 1
Ruda
  • 11-15
Kolonia Dobryszyce
  • 33-47 oraz działki
Dobryszyce
  • 34
5-0483/Dobryszyce 3 Kol.
2019-09-13 08:00 2019-09-13 12:00 4 Stobiecko Szlacheckie
  • 3-6
5-0311/Wierzbica
2019-09-16 07:00 2019-09-16 10:00 3 Strzałków
  • ul. Broniewskiego 22-go Lipca
  • ul. Kochanowskiego
  • ul. ks. Stefana Korala
  • ul. Reymonta
  • ul. Krótka
  • ul. Kopernika
5-0449/Strzałków 4
5-0267Strzałków Kol. 1A
5-0727/Strzałków 1 Stary
2019-09-16 08:00 2019-09-16 13:00 5 Klizin
  • Hydrofornia
5-0530/Klizin Hydrofornia 2
2019-09-16 10:00 2019-09-16 13:00 3 Radomsko
  • ul. Krakowska 140-142
5-0012/Folwarki
2019-09-17 08:00 2019-09-17 14:00 6 Gomunice
  • ul. Kopernika 8-71 oraz działki
Kamieńsk
  • ul. Mikołaja Kopernika 13-33 oraz dz.58
5-0692/Wielki Bór Osiedle
2019-09-17 08:00 2019-09-17 12:00 4 Kawęczyn
  • Kawęczyn-Cyganka 19-54 oraz działki
5-0230/Kawęczyn-Cyganka
2019-09-17 08:30 2019-09-17 13:30 5 Dęba
  • 7-67
5-0638/Dęba 2
2019-09-17 08:30 2019-09-17 14:00 5 Mojżeszów
  • 1-14 oraz działki
5-1085/Mojżeszów
2019-09-18 08:00 2019-09-18 13:00 5 Antoniów
  • 1-4
Kuźnica
  • 3 oraz dz.19/1
Wąglin
  • 1-4
5-0486/Kuźnica-Wąglin
2019-09-18 08:00 2019-09-18 13:00 5 Pratkowice
  • 4-42
5-0265/Pratkowice 2
2019-09-18 13:00 2019-09-18 15:00 2 Strzałków
  • ul. Reymonta
  • ul. Krótka
  • ul. Kopernika
  • ul. ks. Stefana Korala
  • ul. Broniewskiego 22-go Lipca
  • ul. Kochanowskiego
5-0449/Strzałków 4
5-0267Strzałków Kol. 1A
5-0727/Strzałków 1 Stary
2019-09-19 08:00 2019-09-19 14:00 6 Chełmo
  • 59-108
5-0714/Chełmo 3

 

[ALERT]1567506034603[/ALERT]

[ZT]207[/ZT]

[ZT]834[/ZT]

 

(PGE Dystrybucja)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© Radomsko | Prawa zastrzeżone