Zamknij
REKLAMA

TRZY nowe miejscówki przy ul. Reymonta w Radomsku, do których trzeba zajrzeć!

17:31, 20.11.2020 | P.A
Skomentuj fot: spotradomsko.pl | Radomsko ul. Reymonta - centrum miasta nowe sklepy.
REKLAMA

Ulica Reymonta ciągnie się od ratusza miejskiego vis-a-vis kolegiaty św. Lamberta, aż do Dworca PKP. Tej jesieni pomimo na pohybel pandemii, wśród wielu lokali z tabliczką "do wynajęcia", pojawiły się miejsca, do których absolutnie koniecznie rekomenduję Wam zajrzeć. 
Radomsko jak Radomsko, wiadomo. Niby nic niezwykłego, a jednak inaczej, coś innego, czego jeszcze np. nie ma. Warto docenić tych, którym się chce - jeszcze raz NA POHYBEL tym, którym się nie chce!

#1 Przy Reymonta 6 był sobie oddział ESBANKU, ten jak wiadomo wyzbywa się satelitarnych filii, kurcząc się w.... W tym miejscu miesiąc temu otwarto coś dla fanów gier losowych i nie znajduje się tu tylko kolektura lotto. 

#2 Nowy sklep z markową odzieżą znajduje się przy głównej ulicy w mieście. Przy Alei Jana Pawła II w Radomsku, tuż przy Restauracji Las został otwart PanJeans.pl (adres to Radomsko ul. Reymonta 16). Motyw przewodni, jak nietrudno się domyślić, to Jeans! Pan Jeans! Jest elegancko, ale przystępnie. Wybór i dostępność jak w wielkomiejskich aglomeracjach. Tu się można wystroić w casual i elegant style. Ja sobie już upatrzyłem kurtkę i żółtą, grunge koszulę w kratę! I dla kobiet i dla mężczyzn.

Zapraszamy do social mediów Pana Jeansa.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez @panjeans.pl

 

#3 Przy ul. Reymonta 46/2a powstał sklep z zabawkami i artykułami niemowlęcymi, który w swojej ofercie posiada produkty takich marek jak Janod, Little Dutch, Whisbear, Suavinex, JellyCat. W asortymecncie sklepu znajdziemy także książki, puzzle i gry. Jeśli jakość jest dla Ciebie ważna, a podarki jak z AliExpress wywołują słuszne (^^') skojarzenia znajdziesz tu coś dla siebie.  Dla mnie problem z prezentami dla zanjomych z dziećmi zakończył się wraz z otwarciem tego miejsca.

Zapraszamy do odwiedzenia witryny sklepu w internecie na Facebooku i Instagramie:

 

(P.A)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz