Zamknij

Damsko-męski remis 1:1| SOLIDARNIE POZBAWILI SIĘ PRAWA JAZDY - oboje pijani.

17:47, 02.07.2020 | KPP Radomsko
Skomentuj fot: KPP Radomsko
REKLAMA

Interwencja dotycząca nieporozumień rodzinnych, w gminie Kodrąb,była początkiem historii, w której oboje małżonkowie stracili prawo jazdy. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że mieli po blisko 3 promile alkoholu w organizmie.

Historia zaczęła się od zgłoszenia dotyczącego awantury rodzinnej. Po przyjeździe patrolu policjanci ustalili, że sprawca awantury odjechał do swojego miejsca zamieszkania. Jadąc pod ten adres mijali miejsce kolizji drogowej z udziałem opla astry oraz samochodu ciężarowego renault. Jak ustalili funkcjonariusze kierująca oplem oddaliła się po kolizji z miejsca zdarzenia.

Od razu skojarzyli, że sprawcą "stłuczki" może być  uczestniczka awantury. Gdy dojechali do miejsca zamieszkania zastali kierującą astrą, która została przewieziona na miejsce zdarzenia drogowego i rozpoznana przez poszkodowanego jako sprawca kolizji drogowej. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że 43-letnia mieszkanka gminy Kodrąb ma 2,8 promila alkoholu w organizmie. W trakcie wykonywanych czynności przez policjantów na miejsce VW Transporterem przyjechał zaniepokojony o żonę 48-letni mieszkaniec gminy Kodrąb.

Policjanci zbadali jego stan trzeźwości i ustalili , że ma on również 2,8 promila alkoholu w organizmie. Oboje małżonkowie odpowiedzą za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości za to grozi kara do lat 2 pozbawienia wolności, zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych oraz kara grzywny.

Dodatkowo kobieta odpowie za spowodowanie kolizji drogowej.

[ALERT]1593704786355[/ALERT]

 

(KPP Radomsko)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz