Zamknij

List do redakcji: dzbany na Konwaliową w Radomsku przyjeżdżają, żeby… naśmiecić?

22.24, 05.04.2022 [email protected] Aktualizacja: 15.25, 13.06.2022
Skomentuj fot: nadesłane przez Czytelniczkę
REKLAMA

Nie mogę już dalej przechodzić tą drogą bezczynnie patrząc co się tam dzieje. Niestety miejsce to coraz szybciej staje się wysypiskiem śmieci. Chodzi o uliczkę dochodzącą do ul. Konwaliowej w Radomsku, w załączeniu mapa.

Od jakiegoś czasu regularnie przyjeżdżają tam osoby głównie nad ranem lub późnym wieczorem, a być może i w nocy i zostawiają to, co ze sobą przywieźli, czyli opakowania po jedzeniu na wynos, butelki, puszki po piwie, mnóstwo chusteczek higienicznych oraz inne śmieci, które można obejrzeć na załączonych zdjęciach i filmie.

Okolica jest naprawdę bardzo spokojna, wokół same łąki, kilka domów, często można spotkać sarny, czaple, lisy i mnóstwo bażantów, ale już nie długo, bo jakieś podłe „człowieki” psują tą naturę. Spacery z psami lub dziećmi nie są już przyjemnością, bo widok jest fatalny.

Człowieku, który tam przyjeżdżasz nie wiadomo po co, bo na pewno nie po to aby podziwiać wschód lub zachód słońca, pomyśl o innych (jeżeli stać cię na jakieś przemyślenia), którzy mieszkają w okolicy i codziennie przechodzą lub przejeżdżają tamtą drogą i muszą patrzeć na resztki twojej  (twojej, z małej litery, bo na dużą nie zasłużyłeś) próżnej obecności.  
 

Jeśli stać cię na odwagę taką samą, gdy wyrzucasz swoje śmieci, weź worek, posprzątaj i wsadź swoje śmieci do swojego kosza.

____
Piszcie do nas w każdej sprawie. Gwarantujemy podjęcie tematu i jeśli sobie tego życzycie - anonimowość. Jeśli macie „coś” na „kogoś” to to jest najlepszy adres: [email protected]

Dział Listy do redakcji Spot Radomsko powstał z myślą o Waszych sprawach. 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%