Zamknij

DK91: kierowca o numerze rejestracyjnym ERA ***** poszukiwany! Doszło do stłuczki

22.29, 03.03.2022 [email protected] Aktualizacja: 22.30, 03.03.2022
Skomentuj fot: zdjęcie ilustracyjne z Kamieńska w powiecie radomszczańskim
REKLAMA

Dzisiaj (03.03.22r.) około godziny 16:00 na DK 91 ok 500m za Biedronką w Rozprzy jadąc w kierunku Radomska omal nie straciłem życia przez prawdopodobnie mocno pijanego kierowcę...który po wszystkim uciekł :/

Jadący w kierunku Piotrkowa Tryb. za białym busem Mitsubishi ASX (chyba srebrny) na tablicach rejestracyjnych ERA _ _ _ _ _ (nie pamiętam cyfr) pan w wieku ok 40-50 lat wyskoczył mi na czołowe zderzenie (tzw.czołówkę) tuż przed mój zderzak...

trąbiłem na niego, gdy domyśliłem się już co on zamierza zrobić...

Nic to nie dało pomimo tego, że nie było jak tam wyprzedzać...musiałem ratować życie uciekając niemal do rowu a ten idiota jakby nigdy nic poszedł środkiem drogi urywajac mi lewe lusterko i uciekając z miejsca zdarzenia.

Mi na szczęście nic się nie stało ucierpiał tylko i aż samochód, ale jak pomyślę że mógłbym jechać z dzieckiem i o mały włos nie zginąłem jadąc przepisowo to nie mogę pozwolić aby taki potencjalny zabójca poruszał się po naszych drogach!

Teraz prośba i apel do wszystkich!

Może ktoś był świadkiem tego zdarzeni,  a co byłoby jeszcze lepsze ma to nagrane na rejestratorze?

Bez tego może być mi ciężko go ukarać w jakikolwiek sposób, a on nadal może stwarzać zagrożenie dla życia innych ludzi na drodze!
Proszę o pomoc dla mnie i dla Wszystkich użytkowników dróg!

Jeśli ktoś widział auto j.w. z uszkodzonym lewym lusterkiem lub może jeszcze dodatkowymi innymi uszkodzeniami zapraszam do kontaktu w komentarzu pod postem lub do admnistracji.

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%