Zamknij

List do redakcji: w jakim my chorym kraju żyjemy…

22:36, 17.01.2022 | PAP
Skomentuj PAP
REKLAMA

Witam. Czy ktoś w tym chorym kraju potrafi mi wytłumaczyć rozporządzenie z 15 grudnia 2021r.?? Wracam z poza strefy szengen własnym autem. W miejscowości, w której byłam nie było możliwości zrobić testu na COVID-19. Jestem zaszczepiona. Okazuje się, że nie mogę zrobić testu po polskiej stronie w ciągu 24 godzin, bo można tego dokonać tylko po przylocie na lotnisku.

Jadę swoim autem i już nałożona na granicy zostaje kwarantanna. Nie masz możliwości zrobić testu w ciągu 24 godzin, bo nie przyleciałeś samolotem. Jadę do domu jakieś około 4 godzin jeszcze. I co nie korzystam z toalety nie robię zakupów bo jestem na kwarantannie. Więc zastanawiam czy Pan Niedzielski to już w ogóle rozumu nie ma. 

Dodam, że wracam z kraju, w którym są święta i nie tak jak u nas można wtedy zrobić test. Ci z samolotu to lepszy sort, ci co podróżują autem gorszy, więc niech podnoszą statystyki.

Wolnego ciąg dalszy pracodawcy będą szczęśliwi. Dodam że jest nas 4, każdy prauje gdzie indziej, dostał urlop pod warunkiem, że zaraz wraca do pracy. Jest poprostu zajebiscie lepiej być nie może w tym … kraju. D. w ministerstwie zdrowia przeszli samych siebie.

[POGODA]1642455933727[/POGODA]

 

(PAP)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%