Zamknij

List do redakcji: wyrok na protestujących został już wydany

17:53, 03.11.2020 | [email protected]
Skomentuj fot: TVP Info
REKLAMA

Dzień dobry,

Ze względu na wpis: https://www.facebook.com/SpottedRadomsko/posts/3754210891280392 apeluję o jak najszersze sprawdzenie tej sprawy. Cmentarze są zamknięte, a jestem przekonany, że 99% protestujących nie ma pojęcia o tym, gdzie leżą śp. rodzice Anny Milczanowskiej, a już tym bardziej jak mieli na nazwisko. (na nagrobku jest inne nazwisko niż Milczanowska). Wszystkie okoliczności sprawy przemawiają za tym, że jest to tania prowokacja, a na protestujących został już wydany wyrok. Haniebna prowokacja, która jednak sprawi, że protesty być może znikną, dlatego nie wierzę, że był do tego zdolny ktoś strajkujący.

https://www.tvp.info/50626905/grob-rodzicow-poslanki-pis-milczanowskiej-z-kartka-strajku-kobiet-poslanka-jestem-przerazona

Już sam fakt, iż ktoś nagle w dni, w których cmentarze są zamknięte, wybiera się akurat odwiedzić śp. rodziców Anny Milczanowskiej, jest dziwne. Przez ostatnie dni padał mocny deszcz, a kartka, nawet w koszulce, wygląda jak nowa. Ktoś odpowiedzialny za taki czyn powinien za niego odpowiedzieć. Uważam, że ze względu na siłę Pańskich mediów, to Pan powinien zająć się tą sprawą i doprowadzić ją do końca..

Pozdrawiam

 

__ 

wywiad z Poseł Anną Milczanowską dla TVP Info

[POGODA]1604422478282[/POGODA]

 

Internauta

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz