Zamknij

DRODZY RODZICE: potrzebujecie wsparcia w tej ogromnej krzywdzie?

22:51, 30.03.2020 | Listy do redakcji
Skomentuj
REKLAMA

Szanowni rodzice. Strasznie ubolewam nad waszym ciężkim losem z pociechami. Ja jeszcze nie mam dzieci więc ciężko stwierdzić czy was rozumiem czy nie ale... czego szukacie tutaj tymi postami? Wsparcia? Opinii? Rozumiem, że przez koronawirusa nie możecie między sobą płakać nad strasznym losem jaki was teraz spotkał więc Spotted to miejsce idealne.

Skończyłem szkołę dobrych kilka lat temu i dlatego, że nie bylem jakimś pilnym uczniem i się nie przykładałem poskutkowało przeciętnymi wynikami o co mam żal tylko i wyłącznie do siebie, chociaż co do "jakości" nauczania niektórych nauczycieli można by było podebatować..

Do czego zmierzam? Młodym mózg wyżarł internet, telefony i wasze pieniądze na głupoty.  Zastanówcie się trochę. Złapać za fraki zabrać co się da i zostawić na godzinę czy dwie z książkami jak to było dawniej. Kto by pomyślał, że 15 latki już piją i palą dzięki współczesnemu rodzicielstwu.

Wstyd. A teraz najlepiej jeszcze dodatkowa pensja za siedzenie w domu. Szkoda że nie wołacie za godziny siedzenia w domu zamiast wyjazdu do galerii czy innych przyjemności. Bo przecież się należy, państwo socjali. 
 

(Listy do redakcji)

Internauta

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz