Zamknij

[LIST] Strefa inwestycyjna w Radomsku - o bezpieczeństwie pracowników - cisza.

18:21, 28.03.2020 | SpotRadomsko.pl
Skomentuj
REKLAMA

Witam, mam pytanie do osób pracujących na Radomszczańskiej Strefie Inwestycyjnej. Mianowicie czy Wasza firma podjęła jakieś kroki odnośnie ochrony pracownika przed koronawirusen (COVID-19) ?


Ponieważ, firma w której pracuję - nie wymienię nazwy [do wiadomości administratora] - jedynym środkiem zapobiegawczym, jakim zauważyłam jest zawieszenie karteczki z informacją dla kierowców, aby siedzieli w kabinach samochodu podczas załadunku towaru.

Oczywiście nikt tego nie pilnuje.

Osoby wjeżdżające nie są kontrolowane. Ponad to nie mamy żadnych żeli czy płynów dezynfekujących, ja rozumiem że może brakować ale słyszę, że w innych firmach jakoś mają.

Rozmawiałam również z pracownikami biurowymi dziwiąc się, się że nie pracują  z domu to powiedzieli, że dostali zakaz zdalnej pracy.

Ludzie boją się brać L4 czy urlop ponieważ boją się, że  będą zwolnieni.

Czy w obecnej sytuacji to normalne zachowanie pracodawcy ?

[POGODA]1585416030616[/POGODA]

 

(SpotRadomsko.pl)

Internautka

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

TenOnCzyliNiktTenOnCzyliNikt

0 0

U mnie w zakładzie postawili jakieś buteleczki z spirytusem czy innym cholerstwem oraz całkowity zakaz palenia. Ludzie wychodzą na raty co 10 min, chociaż zmieniło to tylko tyle że kolejna zmiana mija się z wszystkimi zaczynając od parkingu, szatnia, korytarze i hala prod. Wchodzący na zakład nie są w żaden sposób, mimo że już 2 lub3 osoby wyszły z zakładu z gorączką i całej jednej brygady utrzymania ruchu na kwarantannie. Porażka 19:52, 28.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

BezbronnyBezbronny

1 1

Nie wiem jak u was ale u nas to tak oczywiście widać jak to jest walczą z koronawirus em a na stołówce siedzą w grupie a nie wspomnę w szatnia h jak się jeden o drugiego dupą ociera jak się przebierają jesteśmy bezpieczni 10:33, 29.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz