Zamknij

List do redakcji: taka sytuacja spotkała mnie dzisiaj w radomszczańskim szpitalu.

21.09, 07.11.2022 [email protected] Aktualizacja: 21.13, 07.11.2022
Skomentuj fot: patio szpitala w Radomsku
REKLAMA

Witam.

chciałabym opowiedzieć od dzisiejszej wizycie u okulisty Dr. Pani Xsińskiej w naszym kochanym radomszczańskim szpitalu. Otóż byłam z 3 miesięcznym dzieckiem na kontroli. Pani Xsińska przyjmując nas o godzinie 13:50 zapytała: "Po co znowu przyszłam?”, więc jej odpowiedziałam "Miałam przyjść na kontrol, ponieważ w ciąży miałam toksoplazmozę i Pani Doktor kazała przyjść."

Ale dała dziecku krople i kazała po 20 minutach wejść. Odczekałam z synem 20 minut i powiedziałam Pani doktor że już minęło i czy mogę wejść na co Pani Dr. "Proszę czekać jak skończę pisać zawołam panią" jak już szanowna dama skończyła pisać wezwała innego pacjenta i tak było przez kolejne półtorej godziny mimo iż było mówione, że czekam.

W tym czasie przyszła jej znajoma i bez problemu weszła BEZ kolejki o 15:20. Syn zaczął już tam płakać był głodny już i śpiący. Pani doktor wyszła zobaczyła że nadal czekam wszedłszy do środka zawołała następna osoba. Dodam że między 13:40 a 15:40 przyjęła dwójkę innych dzieci i 8/9 pacjentów.

Ja kurła rozumiem mieć gorszy dzień, ale 3 miesięczne dziecko trzymać tak długo to szczyt bezczelności i chamstwa ze strony Pani doktor. Po tych paru godzinach zabrałam syna i wróciłam do domu.

Także NIE POLECAM tego okulisty dla dzieci. Następnym razem jak masz zły dzień to sobie weź wolne..

[ALERT]1667851996208[/ALERT]

Internautka

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%