Zamknij

Plejada kinowych bohaterów w Focus Mall w Piotrkowie Trybunalskim

15:45, 23.06.2021 | Igers Crowd Paweł Aulich
Skomentuj fot: Focus Mall Piotrków Trybunalski

Każdy, kto marzy o stanięciu twarzą w twarz z Predatorem albo pamiątkowym zdjęciu z sympatycznymi łobuziakami Minionkami, powinien wpaść do Focus Mall! Do 10 lipca na klientów galerii czekać będą superbohaterowie, czarne charaktery i maszyny rodem ze srebrnego ekranu! Stalowe figury w stylu cyberpunk, inspirowane bohaterami słynnych hollywoodzkich produkcji fantasy, przygodowych oraz filmów akcji, będą ciekawostką zarówno dla młodych, jak i dorosłych kinomanów.

Wystawa kinowych bohaterów w Focus Mall złożona będzie z 13 eksponatów. Cyberpunkowe figury, inspirowane słynnymi postaciami, zostały wykonane ze stali i robią niesamowite wrażenie! Kogo spotkamy na zakupach w Focus Mall? Wielbiciele klasyki sci-fi będą mogli stanąć oko w oko z groźnymi kosmitami z serii „Obcy” i „Predator”. Odważniejsze osoby mogą zrobić selfie z Dr. Octopusem, przeciwnikiem Spidermana lub upiornym Nazgulem z „Władcy Pierścieni”.

Na poszukiwaczy przygód czekać będzie kapitan Jack Sparrow z „Piratów z Karaibów”, a miłośników robotów z pewnością zainteresuje Transformer oraz Sonny z filmu „Ja, Robot”. Na wystawie nie zabraknie także bohaterów najbardziej kasowej produkcji wszechczasów, czyli „Avatara”. Z kolei najmłodsi z pewnością ucieszą się na widok uroczych Minionków oraz robocika Wall-e.

To nie wszystko! Innych superbohaterów na zakupach spotkać można także w Galerii Tomaszów! W Tomaszowie Mazowieckim na klientów czekają m.in. droidy z „Gwiezdnych Wojen”, Terminator czy Kapitan Ameryka! Warto odwiedzić obie części wystawy!

Wystawy będą dostępne dla zwiedzających w dniach 21 czerwca – 10 lipca, w godzinach otwarcia galerii. Eksponaty zostaną rozmieszczone w pasażach obu centrów handlowych – dostęp do wystaw jest bezpłatny, a organizatorzy zachęcają do robienia pamiątkowych fotografii i selfie! Warto także śledzić profile obu centrów na Instagramie – nadchodzący konkurs to gratka dla kinomanów, na zwycięzców czekają bilety do kina!

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%