Zamknij
REKLAMA
12:03, 15.09.2022
Pozycjonowanie strony przyda się... hmm no właśnie, dla kogo przeznaczona jest ta usługa? Czy wszystkie osoby, posiadające sklep lub portal powinny zajmować się ich kompleksową optymalizacją? Jeżeli nie zależy Ci na porządnych zyskach ze sprzedaży usług lub produktów, nie musisz przeprowadzać pozycjonowania na swojej witrynie. Ten proces jest przeznaczony dla tych przedsiębiorców, którzy traktują każdy biznes bardzo poważnie i pragną rozpowszechnić działalność na szeroką skalę.
15:10, 07.09.2022
W ciągu ostatnich pięciu lat ponad dwukrotnie wzrosła liczba cyberprzestępstw popełnianych w Polsce, a zdaniem ekspertów będzie coraz gorzej. Dodatkowe zagrożenia w postaci rosyjskich ataków hakerskich na państwowe serwery oraz dezinformacji szerzonej w mediach społecznościowych  przez tzw. „trolle” przyniosła wojna za naszą wschodnią granicą
15:03, 07.09.2022
Marcin Kydryński, dziennikarz muzyczny, podróżnik, fotograf, autor książek i twórca rozpoczynającego się właśnie w Gdańsku Siesta Festival został drugim, po Arturze Rojku, ambasadorem Czujesz Klimat? Rossmanna.
12:54, 24.08.2022
Wirtualne biura nie są nową koncepcją. Istnieją już od kilku lat i stały się integralną częścią nowoczesnego miejsca pracy.
12:27, 24.08.2022
Jeśli chodzi o oleje gastronomiczne, istnieje spore zamieszanie, czy należy je traktować jako olej świeży czy zużyty. Ten artykuł pomoże Ci zrozumieć różnicę między olejami świeżymi i zużytymi oraz rolę recyklingu zarówno w podaży, jak i popycie.
00:00, 22.08.2022
Mówi się, że sierpień jest jak niedziela wśród weekendów - niby wolne, ale już czuć oddech szkolnych ław i końca urlopu. Energylandia po raz kolejny stawia temu czoła i wydłuża wakacje aż o 2 miesiące, dając możliwość niesamowitej zabawy w jeszcze niższej cenie! Jak to możliwe? Z okazji Światowego Dnia Roller Coastera, Energylandia przygotowała specjalną akcję „Wydłużamy wakacje”. Sprawdź szczegóły i ciesz się niesamowitą zabawą w promocyjnej cenie, w największym, rodzinnym Parku Rozrywki w Polsce!
12:06, 16.08.2022
Drożyzna jest widoczna nie tylko na paragonach w sklepach. Rosnące koszty kredytów, a także transportu czy usług spędzają sen z oczu Polaków. W trudnej sytuacji są mieszkańcy wspólnot czy Spółdzielni Mieszkaniowych. Ci już dzisiaj drżą na myśl o rosnących rachunkach i obawiają się nadchodzącego sezonu grzewczego.
13:11, 26.07.2022
Polski rynek nieruchomości cechuje się bardzo dynamicznym wzrostem – popyt rośnie, ceny również, a wysiłki deweloperów poniekąd nie wystarczą, by zapewnić wystarczającą podaż. 
10:44, 26.07.2022
Eksperci kredytowi to rodzaj doradców finansowych, którzy działają w branży od lat. Mają ogromną wiedzę na tematy takie jak kredyty, kredyty hipoteczne i pożyczki. Są dobrze zorientowani w regulacjach i przepisach prawnych dotyczących tych tematów i mogą doradzić, co najlepiej sprawdzi się dla ich klientów.
09:06, 26.07.2022
Skóra jest największym organem ciała i jest bardzo wrażliwa. Może na nią wpływać wiele czynników, takich jak ekspozycja na słońce, zanieczyszczenie i wiek. Istnieje wiele zabiegów, które mogą pomóc w poprawie kondycji skóry.
07:56, 26.07.2022
Dom pogrzebowy to miejsce, do którego ludzie mogą się udać, aby otrzymać najlepsze usługi dla swoich bliskich. Nie chodzi tylko o sam pogrzeb, ale także o przebieg i to, czego się spodziewać.
00:00, 26.07.2022
Dobra lokalizacja, estetyka i niskie koszty eksploatacyjne to tylko niektóre z wielu ważnych aspektów, na które warto zwrócić uwagę poszukując idealnego dla siebie mieszkania. Jak w te potrzeby wpisują się aktualnie budowane osiedla mieszkaniowe? Czym wyróżniają się nowoczesne mieszkania na sprzedaż? 
00:00, 20.07.2022
Proces sądowy z bankiem przeraża nawet tych frankowiczów, którzy już zdołali złożyć pozew do sądu. Wiemy już, że ugody z frankowiczami nie osiągnęły oczekiwanego efektu, a problemy z kredytami frankowymi nadal występują, z tą jednak różnicą, że Państwo nie jest już zainteresowane losami tej grupy kredytobiorców. Czy w obliczu niekorzystnych propozycji ugodowych frankowicze mają inne wyjście, niż pozew frankowy przeciwko bankom?
00:00, 13.07.2022
Posiadanie garażu może nakładać na właściciela obiektu obowiązek podatkowy. Wysokość stawki, którą będzie musiał zapłacić podatnik, uzależniona jest od jednego dwóch podstawowych czynników: przeznaczenia garażu lub jego położenia. Co należy wiedzieć o podatku od garażu? O czym trzeba pamiętać, planując zakup lub sprzedaż garażu?
11:26, 29.06.2022
Łazienka to nie tylko pomieszczenie, w którym się kąpiesz. To także miejsce na relaks i odpoczynek. Musisz być w stanie znaleźć odpowiednie meble, które pasują do wystroju i nastroju Twojej łazienki.