Zamknij

kierownik robót sanitarnych

Miejsce pracy: Sucharskiego 49, 97-500 Radomsko, powiat: radomszczański, woj: łódzkie
Zakres obowiązków: Realizacja zadań inwestycyjnych zgodnie z zatwierdzonym harmonogramem prac w zakresie robót sanitarnych, współudział w opracoeaniu i aktualizacja budżetu inwestycji w zakresie robót sanitarnych, udział w naradach kordynacyjnych i komisjach odbiorowych, odpowiedzialnośc za bhp na projekcie , negocjacje warunków handlowych z podwykonawcami i dostawcami, przygotowywanie umów do podwykonawców i dostawców, umiejętność wyceny robót sanitarnych, weryfikacja kosztorysów i ofert podwykonawczych vs ceny rynkowe, umiejętność wprowadzania optymalizacji do projektu, szukanie rozwiązań zamiennych i równoważnych, udział w spotkaniach negocjacyjnych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: inna
Data rozpoczęcia: 20.10.2024
Wynagrodzenie brutto: od 13 000 do 15 000 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), techniczne
    • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi – bez ograniczeń
    • dobra organizacja czasu pracy
    • ! Prawo jazdy kategorii B
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: - min.1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku - znajomość przepisów technicznych dotyczących wykonania i odbioru robót
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: SKB LDR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Rondo ONZ 1, 00-124 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie
      Osoba do kontaktu: Katarzyna Nowak
      Numer telefonu: 509528178
      Język aplikacji: polski
      przekazania dokumentów:
      według programu stażu
      StPr/24/0839
      wynagrodzenie od 1 994,4 PLN

      Skłądanie opakowań z tektury
      StPr/24/0840
      wynagrodzenie od od 28,1 PLN

      Realizacja zadań inwestycyjnych zgodnie z zatwierdzonym harmonogramem prac na powierzonym zakrsie robót, Współudział w opracowaniu i aktualizacji budzetu inwestycji na powierzonym zakresie robót, udział w nadzorach koordynacyjnych i komisjach odbiorowych, odpowiedzialność za BHP na projekcie, przewodzenie podległym pracownikom, podwykonawcom, negocjacje warunków handlowych z podwykonawcami i dostawcami, przygotowanie umów dla podwykonawców i dostawcó, umiejętność wyceny robót budowlanych, weryfikacja kosztotysów i ofert podwykonawczych VS ceny rynkowe, nadzór nad przygotowaniem dokumentacji powykonawczej budowy, umiejętność przygotowania dokumentacji na potrzeby odbiorów: Sanepidu, PSP oraz Nadzoru Budowlanego
      StPr/24/0825
      wynagrodzenie od od 16 000 do 18 450 PLN

      odpowiedzialnosc za realizacje powierzonego zakresu prac na projekcie pod nadzorem kierownika budowy zgodnie z założonym budżetem oraz przyjetym harmonogramem róbót, analiza dokumentacji technicznej oraz prowadzenie dokumentacji budowy, wysyłanie i zbieranie ofert od podwykonanwów oraz dostawców, przygotowanie dokumentacji podwykonawczej
      StPr/24/0827
      wynagrodzenie od od 5 850 do 7 150 PLN

      kontrola, koordynacja i współpraca dla potrzeb prawidłowej realizacji inwestychu z podległym zespołem: Kierownikiem Budowy, Kirerownikami Robót, przygotowanie i kontrola budżetu, prowadzenie i kontrolowanie rozliczeń z podmiotami, akceptacja i zatwierdzenie kosztów, weryfikacja harmonogramu robót, czynny udział w procesie zawierania umów w całym zakresie realizacji inwestycyjnych
      StPr/24/0826
      wynagrodzenie od od 20 800 PLN

      analiza dokumentacji projektowej, samodzielne wykonanie przedmiarów do wycen na podstawie dokumentacji projektowej, pozyskiwanie ofert od podwykonawców i dostawców materiałów, przygotowanie wycen, sprawdzanie kalkulacji opracowanych przez podwykonawców na etapie przygotowania ofert, współpraca z innymi działami firmym a w szczególnośći z zespołami realizacyjnymi
      StPr/24/0828
      wynagrodzenie od od 5 850 PLN

      Realizacja zadań inwestycyjnych zgodnie z zatwierdzonym harmonogramem prac w zakresie robót elektrycznych, współudział w opracoeaniu i aktualizacja budżetu inwestycji w zakresie robót elektrycznych, udział w naradach kordynacyjnych i komisjach odbiorowych, odpowiedzialnośc za bhp na projekcie , negocjacje warunków handlowych z podwykonawcami i dostawcami, przygotowywanie umów do podwykonawców i dostawców, umiejętność wyceny robót elektrycnych, weryfikacja kosztorysów i ofert podwykonawczych vs ceny rynkowe, umiejętność wprowadzania optymalizacji do projektu, szukanie rozwiązań zamiennych i równoważnych, udział w spotkaniach negocjacyjnych
      StPr/24/0829

      StPr/24/0831

      Realizacja zadań inwestycyjnych zgodnie z zatwierdzonym harmonogramem prac w zakresie robót sanitarnych, współudział w opracoeaniu i aktualizacja budżetu inwestycji w zakresie robót sanitarnych, udział w naradach kordynacyjnych i komisjach odbiorowych, odpowiedzialnośc za bhp na projekcie , negocjacje warunków handlowych z podwykonawcami i dostawcami, przygotowywanie umów do podwykonawców i dostawców, umiejętność wyceny robót sanitarnych, weryfikacja kosztorysów i ofert podwykonawczych vs ceny rynkowe, umiejętność wprowadzania optymalizacji do projektu, szukanie rozwiązań zamiennych i równoważnych, udział w spotkaniach negocjacyjnych
      StPr/24/0836
      wynagrodzenie od od 13 000 do 15 000 PLN

      wykonywanie masaży w celu poprawy samopoczucia
      StPr/24/0817
      wynagrodzenie od od 6 500 PLN