Zamknij

Powiat radomszczański: wpadli ze znaczną ilością narkotyków. To przestępstwo!

08:59, 12.11.2021 | .
Skomentuj fot: Kryminalni z radomszczańskiej komendy zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali parę
REKLAMA

Policjanci prowadzą działania zwalczające przestępczość narkotykową, a co się z tym nierozerwalnie wiąże wyeliminowanie z rynku jak największej ilości substancji odurzających. Tym razem ich działania pozwoliły na zatrzymanie 33-letniego mężczyzny oraz jego 31-letniej partnerki. Oboje mieszkają na terenie powiatu radomszczańskiego.

Zdarzenie to miało miejsce 10 listopada 2021 roku. Funkcjonariusze zatrzymali parę kiedy ta najprawdopodobniej jechała sprzedać wcześniej przygotowany narkotyk. Policjanci znaleźli marihuanę w samochodzie zatrzymanych oraz w ich miejscu zamieszkania.

Zabezpieczony narkotyk zostanie przekazana do laboratoryjnych badań. Para została osadzona w policyjnym areszcie. Zebrany przez śledczych materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie im zarzutów posiadania znacznej ilości narkotyków oraz ich sprzedaży.

Ze względu na to, że 33-latek jest znany stróżom prawa ze swoich przestępczych zachowań prokurator wnioskował o zastosowanie wobec niego tymczasowego aresztowania.

Za posiadanie znacznych ilości substancji odurzających grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. Przy czym, sąd może mężczyźnie zwiększyć karę o połowę, ponieważ mężczyzna działał w warunkach recydywy.

/Aneta Komorowska// KPP Radomsko

[ALERT]1636704052689[/ALERT]

[ZT]7188[/ZT]

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%