Zamknij

Prawie wjechał w pieszych. Pijanego ujął policjant po cywilnemu

12:16, 20.02.2019 | KPP w Bełchatowie
REKLAMA
Skomentuj
zdjęcie ilustracyjne // Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności i utrata prawa jazdy. // spotradomsko.pl

Mercedes zbyt późno zahamował przed przejściem dla pieszych. Osoby, które się na nim znajdowały, musiały uciekać aby uniknąć potrącenia. 19 lutego 2019 roku po godzinie 14.00 policjant z Wydziału ds. Przestępstw w Ruchu Drogowym i Wykroczeń bełchatowskiej komendy jechał prywatnym autem wracając po skończonej służbie do domu. Na ulicy 1-Maja w Bełchatowie jego uwagę zwrócił mercedes, którego kierujący mógł być nietrzeźwy.

O zaistniałej sytuacji policjant powiadomił dyżurnego, a sam niezwłocznie postanowił sprawdzić swoje podejrzenia. Funkcjonariusz skontrolował kierującego mercedesem na parkingu przy pobliskim markecie. Okazało się, że przypuszczenia policjanta okazały się słuszne, ponieważ od kierowcy było czuć zapach alkoholu. W tej sytuacji policjant uniemożliwił 42-latkowi dalszą jazdę. Mieszkaniec gminy Bełchatów w rozmowie z funkcjonariuszem przyznał, że wcześniej pił alkohol. Mężczyzna został przekazany wezwanemu na miejsce policyjnemu patrolowi. Badanie wykazało, że miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności i utrata prawa jazdy.

 

[ZT]516[/ZT]

[ZT]508[/ZT]

[ZT]503[/ZT]

[ZT]207[/ZT]

(KPP w Bełchatowie)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© Radomsko | Prawa zastrzeżone