Zamknij

Rozpoznajesz? Powiadom policję! Ten mężczyzna okradł chytrze mieszkankę naszego województwa.

08:23, 19.07.2021 | Łódzka policja
Skomentuj Fot: łódzka policja
REKLAMA

Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo – Śledczego Komendy Powiatowej Policji w Pabianicach, prowadzą postepowanie w sprawie oszustwa pod legendą („na policjanta”) gdzie nieznany sprawca wykonując połączenie na telefon stacjonarny i podając się za członka rodziny, nawiązał kontakt z pokrzywdzoną.
Następnie przy ponownym połączeniu sprawca podając się za funkcjonariusza policji, wskazujący fikcyjny numer służbowy oraz fikcyjne dane, wskazał pokrzywdzonej, że odebrała wcześniej telefon od przestępców szykujących napad na osoby starsze, i że w związku z tym policja szykuje zorganizowaną akcję zatrzymania tych osób.

Jednocześnie, nakłonił telefonicznie pokrzywdzoną do przekazania pieniędzy oraz biżuterii i drogich zegarków poprzez wyrzucenie ich przez okno, pod pretekstem ochrony jej dobytku.

W ten sposób mieszkanka Pabianic straciła oszczędności życia.

 

(Łódzka policja)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

KubaKuba

0 0

Jak mam go rozpoznać jak na środku jego facjaty (na 2 i 3 zdjecju) jest wielki napis "SKOMENTUJ" a zdjęcia są tak małe i niewyraźne że trudno określić płeć człowieka. Wy tam w tej "redakcji" ostro chlacie od rana czy co? 06:43, 20.07.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%