Zamknij

Obwoźny skład narkotyków w BMW. Bełchatowscy policjanci zatrzymali dilera.

08:16, 03.05.2021 | KPP Bełchatów
Skomentuj fot: KPP Belchatów
REKLAMA

Bełchatowscy policjanci podczas kontroli pojazdu znaleźli i zabezpieczyli blisko 36 gramów różnych środków odurzających.
Narkotyki należały do 33-letniego pasażera bmw, który został zatrzymany.

Mieszkaniec Łasku usłyszał zarzut posiadania środków odurzających, za co grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

27 kwietnia 2021 roku policjanci z wydziału kryminalnego bełchatowskiej jednostki policji, pełniący służbę na nocnej zmianie zwrócili uwagę na bmw, które przez dłuższy czas stało przy ulicy Wieczorkiewicza na włączonych światłach mijania. Wewnątrz auta znajdowało się dwóch mężczyzn, jeden z nich siedział na tylnym siedzeniu.

Mając podejrzenie, że osoby te mogą mieć coś na sumieniu postanowili je skontrolować. Podczas legitymowania pasażer bmw był wyraźnie poddenerwowany.
W czasie policyjnych czynności próbował on coś ukryć pod siedzeniem pasażera. Okazało się, że były to dwie saszetki wypełnione środkami odurzającymi. W czasie przeszukania auta funkcjonariusze zabezpieczyli łącznie blisko 36 gramów narkotyków. Były to: marihuana, amfetamina oraz tabletki ecstasy.

Zatrzymany został 33-letni mieszkaniec Łasku, który usłyszał już zarzut posiadania środków odurzających, za co grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

[ALERT]1620022621328[/ALERT]

 

(KPP Bełchatów)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%