Zamknij

TOP10 komentarzy: bardziej opłaca się narobić dzieci, niż uczciwie pracować?

17:34, 21.11.2020 | P.A
Skomentuj fb.com/budimexSA
REKLAMA

Historia pani Magdy z Wierzbicy (pow. radomszczański, gmina Ładzice) obiegła całą Polska, po tym jak zapadł wyrok o odebraniu jej jedenaściorga dzieci – taką decyzję podjął w grudniu 2019 roku sąd w Piotrkowie Trybunalskim. Słynna matka walczyła jak lwica o to, żeby rodzina była razem i tym urzekła władzę i przedsiębiorców. 

[ZT]3295[/ZT]

Na jednym z najpopularniejszych serwisów w Polsce (wykop.pl) przeczytaliśmy wszystkie i przytaczamy 10 najpopularniejszych komentarzy internautów

jagoslau 

+492  

Zostawiam tu post obserwacyjny. Po co? Bo jestem przekonany, że rodzina o takim rodowodzie (bieda, alkohol, przemoc) nie będzie w stanie poszanować tego, co im dadzą za darmo i za parę lat ten dom będzie wyglądał jak menelska rudera.I, jeśli ktoś pyta - tak, jestem wściekły i dupa mnie boli. Moi rodzice (podobnie jak miliony innych) musieli od ust sobie odejmować żeby kupić cegły i materiały budowlane. Nie żartuję - oszczędzali na wszystkim, w tym również na jedzeniu. Ale dom postawili. A tymczasem rodzina żyjąca w średniowiecznym modelu "dawaj, stara, prujemy się ile wlezie i kij z prezerwatywami" dostaje chałupę za milion ot tak, za frajer.Co ciekawe, z tego co znalazłem - pieniądze idą z prywatnych firm. 60-70% sfinansuje Budimex, resztę inne podmioty. Budimex dziwnym trafem realizuje całą masę inwestycji rządowych i zastanawiam się, czy nie miały tu miejsca jakieś naciski polityczne - ale mogę tylko domniemywać. Równie dobrze mogli to zrobić sami z siebie, w odruchu dobrego serca.Tylko ciekawe, czy pomogą im w opłaceniu i utrzymaniu tego. Ogrzewanie 220 m domu trochę kosztuje.

schnippen_schnappen

+137

iron_fox2 

+47  

ciekawe co siedzi w głowie takiej kobiety bo nie wierze iż to tylko jej religia i niechęć do antykoncepcji. No i co ojciec tylu dzieci sobie myśli, przecież już utrzymanie 2+ dzieci kosztuje sporo.

Night_Nine 

+56  

Biedak nie ważne ile kasy mu nie dasz będzie j%$?nym biedakiem. Taki "człowiek" nie zna słów jak oszczędzanie, inwestycje mądre dysponowanie majątkiem, dla niego ważne jest tu i teraz, byleby się nachlać poruchać i nażreć. Przewiduje że ten dom za 2 lata będzie wyglądać tak samo jak ten co opuścili.

titus1 

+33  

Przychodzi Cygan do urzędu pracy i prosi urzędnika o pracę. Ależ oczywiście-mówi urzędnik- mamy akurat dla pana świetną ofertę: stanowisko dyrektorskie, służbowa fura, mieszkanie, służbowy telefon. Do tego niezły gabinet oraz ładna asystentka. Na co Cygan do urzędnika: pan chyba żartuje?! Tak, ale to pan zaczął pierwszy - odpowiada urzędnik.

Cephalopoda_Ammonoidea

+33  

Pamiętam, jak w szkole wp#[email protected]#%%alem dzień w dzień powidła śliwkowe, które matka robiła w sezonie letnim, bo chciała zaoszczędzić pieniądze na remont. Nie poszła do MOPSu po zapomogę bo się wstydziła. Do dziś mam wstręt do wszelkiego rodzaju dżemów. Była sam (ojciec zmarł gdy najstarsza siostra miała 7 lat) z trójka dzieci i leczyła się na ciężka depresję. Nigdy nie widziałem żeby piła, nigdzie nie wychodziła poza sklepem, kościołem, lekarzem i siedziała z nami pomagając w odrabianiu lekcji.A takim [email protected], którzy nie potrafią utrzymać chuci w ryzach, nie mówiąc o wychowywaniu dzieci daje się wszystko od 30 lat.Jest ich 16 w domu (nie wiem czy stary też z nimi żyje) i nie potrafią nawet małego podwórka ogarnąć. Zwykła patologia, która zrobi kolejna patologię. Oddać ich do domu dziecka, a matkę wysterylizować.

MizoginLu 

+28  

A wy co tam bezdzietne lambadziary i single? Od poniedziałku rano [email protected]$?#!!ać do januszexu, może za 40 lat spłacicie kawalerke

XDDD

Jackoo

+16  

Jak wcześniej zrobili sobie 11 dzieci na dwóch pokojach to pomyślcie co będzie jak dostana dom.

cotamnaswiecie

-8  

Po tej fali hejtu wnioskuję niestety, że Polacy są narodem słusznie wymierającym. Zamiast promować kobietą, która te dzieci urodziła zamiast zabić to ją się atakuje. Hejterzy popatrzcie na statystyki demograficzne i sobie uświadomcie, że niedługo będziecie musieli dzielić kraj z ludźmi z innych kultur i kontynentów, którzy właśnie w takich wielodzietnych rodzinach się wychowali.Wy sobie wymrzecie a oni zostaną. Więc się odczepcie i wymierajcie sobie w spokoju. Dajcie innym żyć skoro sami nie chcecie!

Galaktoboureko 

+4  

Pani Magda i dzieci. A tatuś gdzie?

(P.A)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%