Zamknij

Łódzkie: nie żyje 3-latek przytrzaśnięty automatyczną bramą

23.12, 25.09.2022 PAP Aktualizacja: 23.15, 25.09.2022
Skomentuj PAP
REKLAMA

Do tragicznego wypadku doszło w niedzielę przed południem na jednej z posesji w miejscowości Nowa Gadka na terenie gminy Ksawerów w woj. łódzkim.

Nie żyje 3-letni chłopiec, który w niedzielę został przygnieciony automatyczną bramą na posesji domu na terenie powiatu pabianickiego - poinformowała PAP kom. Aneta Sobieraj z Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi.

Strażacy otrzymali powiadomienie o dziecku uwięzionym między metalowymi elementami rozsuwającej się przy pomocy silnika elektrycznego bramy wjazdowej.

"Na miejscu strażacy zastali dziecko bez czynności życiowych uwięzione między elementami bramy. Uwolnienie chłopca było możliwe tylko przy użyciu specjalistycznego sprzętu. Mimo podjętej przez strażaków i zespół ratownictwa medycznego resuscytacji krążeniowo-oddechowej, nie udało się przywrócić czynności życiowych dziecka na miejscu zdarzenia" - przekazał portalowi TVP3 Łódź mł. kpt. Szymon Giza z Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Pabianicach.

Chłopiec w stanie krytycznym został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Łodzi, gdzie lekarzom nie udało się uratować jego życia.

Okoliczności wypadku wyjaśniają policjanci pod nadzorem prokuratora. Jak poinformowała kom. Sobieraj, opiekunowie dziecka byli trzeźwi. (PAP)

autor: Bartłomiej Pawlak

bap/ pad/

(PAP)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%