Zamknij

Ukradł samochód w Piotrkowie, wpadł pijany w Bełchatowie.

08.28, 08.09.2022 KPP Bełchatów
Skomentuj fot: KPP Bełchatów
REKLAMA

W nocy 4 września 2022 roku policjanci z bełchatowskiej drogówki zostali skierowani na miejsce zdarzenia drogowego w miejscowości Helenów. Okazało się, że samochód marki Hyundai Getz uderzył w przydrożną latarnię, natomiast kierowcy nie było na miejscu zdarzenia.

Ponieważ z pojazdu wydobywał się dym, a latarnia była pochylona, co stwarzało zagrożenie w ruchu drogowym, na miejsce zdarzenia zostali wezwani strażacy.

Policjanci rozpoczęli poszukiwania kierowcy.

W tym celu mundurowi przeszukiwali pobliski teren. Starania policjantów zakończyły się sukcesem. Uciekinier chwilę później został odnaleziony w pobliskich krzakach, gdzie ukrywał się chcąc uniknąć odpowiedzialności.

Miał ponad promil alkoholu w organizmie i sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Szybko okazało się, że to nie koniec jego poczynań. W czasie kiedy policjanci wykonywali czynności procesowe na miejscu zdarzenia, dyżurny bełchatowskiej policji ustalił, że hyundai został utracony na terenie Piotrkowa Trybunalskiego. Okazało się, że w tym samym czasie piotrkowscy policjanci pracowali nad sprawą kradzieży tej osobówki.

Podejrzewany szybko trafił do policyjnej celi. Bełchatowscy policjanci przedstawili 37-latkowi zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz w okresie obowiazującego zakazu. Natomiast śledczy z Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim, na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego, ogłosili podejrzanemu zarzut kradzieży z włamaniem.


Mężczyźnie grozi kara do 10 lat pozbawinia wolności.

nadkom. Iwona Kaszewska

KPP Bełchatów

[ALERT]1662619434645[/ALERT]

 

(KPP Bełchatów)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%