Zamknij

Wszystkich Świętych: zmiana organizacji ruchu w Piotrkowie Trybunalskim

07:37, 31.10.2021 | KMP Piotrków Trybunalski
Skomentuj fot: KMP Piotrków Trybunalski
REKLAMA

W związku ze Świętem Wszystkich Świętych już od piątku 29 października 2021 roku od godziny 15.00 nastąpi zmiana organizacji ruchu w rejonach cmentarzy w Piotrkowie Trybunalskim. Ulica Cmentarna od ul. Wojska Polskiego do ul. Partyzantów oraz ulica Partyzantów od ul. Lelewela do ul. Spacerowej całkowicie zostaną wyłączone z ruchu.

Zmiany również nastąpią na ul. Spacerowej od ul. Partyzantów do ul. Rolniczej oraz na ul. Lelewela od ul. Partyzantów do ul. Białej. To właśnie te ulice będą jednokierunkowe. Ruch odbywać się będzie w kierunku północnym, czyli w kierunku ul. Rolniczej. Zmiany również nastąpią na ul. Rolniczej od ul. Lelewela do ul. Spacerowej, gdzie będzie obowiązywał zakaz zatrzymywania. W rejonie cmentarzy piotrkowscy funkcjonariusze wspólnie ze strażnikami miejskimi będą dbać o nasze bezpieczeństwo.

Głównym zadaniem policjantów pełniących służbę w rejonie cmentarzy będzie zapewnienie płynności i bezpieczeństwa w ruchu drogowym. W związku z wcześniej zapadającym zmrokiem oraz z niesprzyjającymi warunkami meteorologicznymi apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności oraz dostosowaniu prędkości do warunkach panujących na drogach.

Osobom, które na groby bliskich postanawiają udać się pieszo przypominamy o elementach odblaskowych, bądź jaśniejszych elementach ubioru. Zwiększy to naszą widoczność dla innych uczestników ruchu, a tym samym nasze bezpieczeństwo. Policjanci będą reagować na wszelkie naruszenia prawa.

Policjanci apelują :

-pozostawiajmy samochody w miejscach gdzie nie zabraniają nam tego przepisy , nie powodujmy zagrożenia bezpieczeństwa, a także nie blokujmy ruchu innym,

-zwracajmy szczególną uwagę na pieszych,

-zadbajmy o własną widoczność

-pomagajmy sobie wzajemnie

-nie zostawiajmy w pojazdach przedmiotów wartościowych

/Dagmara Mościńska/KMP Piotrków Trybunalski

KMP Piotrków Trybunalski

[ALERT]1635662244136[/ALERT]

 

(KMP Piotrków Trybunalski)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%