Zamknij

[PREMIERA NA YOUTUBE] Świetny projekt radomszczańskiej młodzieży.

10:11, 15.04.2019 | SpotRadomsko.pl
REKLAMA
Skomentuj
Aleksandra Drzewowska z PSP 7 w Radomsku o projekcie artystycznym online. //fot. archiwum własne

Każdego dnia śledzimy co z "naszej lokalizacji" - regionu trafia na YouTube. Te, przedstawiające naszą ziemię radomszczańską oraz szczególnie bliskie przyświecającym nam ideą staramy się sukcesywnie publikować w module WIDEO na stronie portalu SpotRadomsko.pl. Dziś prezentujemy nagranie, które szczególnie porusza. Wiedząc, że za jego powstanie odpowiada grupa radomszczan - rozpiera nas duma. Liczymy na więcej, nie tylko dobrej jakości ale i pełnego wartości materiału.

Podczas swoich przygotowań do eliminacji konkursu zaczęłam tworzyć scenariusz filmu, który oparty będzie na tym utworze (wyżej wspomniany wiersz „Irce”).  Uważam, że jest to tekst uniwersalny, pokazujący jak ciężko jest mówić o śmierci, a w szczególności tej niepotrzebnej, przedwczesnej.  

- Aleksandra Drzewowska, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 w Radomsku.

Najczęściej chęć do zrobienia czegoś, wypływa z naszej potrzeby obcowania z konkretną formą. Jesteśmy grupą, która nigdy nie zamyka się na jeden środek przekazu, a upust naszym myślom dajemy na tysiące różnych sposobów. Treść staramy godzić się z naszymi upodobaniami wizualnymi. W filmach staramy się nakarmić umysł i wywołać jak najwięcej emocji oraz refleksji. 

Od zawsze uwielbiałam fotografię, a każdy uwieczniony kadr dawał multum satysfakcji. Z czasem jednak zaczęłam oczekiwać czegoś więcej. Tutaj właśnie skrzyżowały się moje drogi artystyczne z osobami na co dzień mi najbliższymi. W tym momencie okazało się, że wszystko łączy się ze sobą. Tak powstał nasz Instagram ,,lurclue’’ dotychczas poświęcony wyłącznie odczuciom estetycznym, w tej chwili chciałybyśmy nadać mu nowy wymiar, ale o tym już niedługo…

 

(SpotRadomsko.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© Radomsko | Prawa zastrzeżone