Zamknij

W listopadzie ukaże się autobiografia Ewy Wachowicz

06:46, 26.09.2020 | PAP
Skomentuj PAP
REKLAMA

Ewa Wachowicz podzieliła się ze swoimi fanami na Instagramie bardzo ważną dla siebie nowiną: "Już wkrótce pojawi się w księgarniach bardzo wyjątkowa dla mnie książka. Moja pierwsza biografia! Decyzja o jej powstaniu nie była łatwa. Jest w niej wiele faktów z mojego życia, o których nigdy wcześniej nie mówiłam. Postanowiłam jednak dać Wam coś od siebie. W głębi serca, nieśmiało liczę, że historia mojego życia Was poruszy. Może okaże się, że mamy ze sobą wiele wspólnego?".

Laureatka konkursów piękności, a dziś prezenterka telewizyjna, napisała książkę o swoim życiu. Jej autobiografia - "Wszystkie korony Ewy Wachowicz. Miss i cała reszta" trafi na półki księgarni 25 listopada. Książka ukaże się w roku, w którym kończy 50 lat.

Jakie smaczki znajdziemy w książce? Wydawnictwo Znak, które stoi za publikacją, w opisie autobiografii uchyliło rąbka tajemnicy? "Czytaliście setki wywiadów z nią, od lat oglądacie ją w telewizji. Wiecie więc, że Miss Polonia pochodzi z niewielkiej wsi, ale nie słyszeliście, że potrafi odebrać poród krowy, a może mieć domieszkę błękitnej krwi. Że doskonale pamięta kolejność liczb na kole do ruletki i uwielbia robić z tej wiedzy użytek. Że niemal znalazła męża dzięki pomocy biura matrymonialnego. Że potrafiła się postawić mafii i że całkiem twarzowo jej w dredach" - czytamy na stronie wydawnictwa.

Współautorem książki jest krakowski dziennikarz Marek Bartosik. W swoim dorobku ma m.in. wywiad rzekę z prof. Andrzejem Zollem ("Od dyktatury do demokracji. I z powrotem").

Ewa Wachowicz zrobiła zawrotną karierę w konkursach piękności. Dzierży tytuły Miss Polonia 1992, III wicemiss w konkursie Miss Świata i Miss Świata Studentek. Później była rzeczniczką prasową rządu Waldemara Pawlaka w latach 1993-1995. Zawodowe spełnienie osiągnęła jako autorka telewizyjnych programów kulinarnych. 19 października skończy 50 lat. (PAP Life)

ag/ moc/

(PAP)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz