Zamknij

PIERWSZY TAKI KONCERT W CZASIE PANDEMII: GWIAZDA VIKI GABOR WYSTĄPI NA PIKNIKU RODZINNYM

13:13, 22.07.2020 | SpotRadomsko.pl
Skomentuj https://www.facebook.com/vikigaborofficial/
REKLAMA

Kilka dni temu obchodziła swoje 13 urodziny, mimo młodego wieku osiągnęła już naprawdę wiele. Viki Gabor to młoda gwiazda, która zachwyca swoim głosem, wydaje nowości muzyczne, na instagramie zrzesza ponad pół miliona fanów! Popularność przyniosła jej wygrana w konkursie  Eurowizji Junior w 2019 roku. Pod koniec wakacji zawita do Radomska.

13-letnia wokalistka może się pochwalić już kilkoma sukcesami w tym m. in. podwójną platynową płytą za singiel „Superhero” czy platynowym wyróżnieniem za singiel „Ramię w ramię” nagrany z Kayah. Właśnie skończyła pracę nad swoją debiutancką płytą. Na krążku znajdują się największe hity Viki, w tym „Superhero”, „Ramię w ramię” oraz „Getaway”, których liczba streamów i wyświetleń klipów przekroczyła 80 milionów . Premiera płyty „Getaway (Into My Imagination)" 4 września. Wcześniej część piosenek usłyszymy na koncercie w Radomsku.

Impreza odbędzie się w sobotę, 29 sierpnia w Parku Świętojańskim oraz na placu targowym. Dwie lokalizacje wydarzenia wynikają z ograniczeń związanych ze stanem epidemii i konieczności zachowania dystansu społecznego.

Od godzin popołudniowych w Parku Świętojańskim będą się odbywać konkursy sportowe i muzyczne. Nie zabraknie stoisk gastronomicznych, z zabawkami i pamiątkami. Viki Gabor wystąpi natomiast około godz. 20.00 na scenie ustawionej na placu targowym. Zostanie wyznaczonych kilkaset miejsc dla widzów. Aby wejść na koncert trzeba będzie posiadać bezpłatną wejściówkę. Będą one rozdawane w Urzędzie Miasta, placówkach kulturalnych i lokalnych mediach. Szczegóły - gdzie i jak je otrzymać, poinformujemy na początku sierpnia.

(SpotRadomsko.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz