Zamknij

Basen przy Leszka Czarnego w Radomsku nieczynny od 28 czerwca.

MOSIR Radomsko 07:52, 09.06.2021 Aktualizacja: 08:25, 09.06.2021
Skomentuj fot: Pływalnia w Radomsku przy ul. Leszka Czarnego 22 fot: Pływalnia w Radomsku przy ul. Leszka Czarnego 22

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Radomsku poinformował o przerwie w świadczeniu usług oferowanych na pływalni.

Z basenu nie będzie można korzystać w dniach 28 czerwca - 12 lipca. Przerwa w funkcjonowaniu basenu związana będzie z brakiem ciepłej wody spowodowanym postojem ciepłowni.

Wciąż nie wiadomo, kiedy otwarty zostanie nowy kompleks basenów przy ul. Św. Jadwigi Królowej w Radomsku. Dla pocieszenia w Częstochowie Aquapark przy Dekabrystów też nie działa jeszcze =) 

 

[POGODA]1623219875093[/POGODA]

 

(MOSIR Radomsko)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu spotradomsko.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%