Zamknij

Frigo Logistics w Radomsku - ruszyła rozbudowa hali magazynowej.

22:26, 20.06.2019 | SpotRadomsko.pl
Skomentuj
REKLAMA

W dniu 30 maja ruszyła rozbudowa magazynu Frigo Logistics w Radomsku. Prace budowlane obejmują rozbudowę hali magazynowej, części biurowej oraz parkingu dla samochodów osobowych.

Do hali magazynowej dobudowana zostanie strefa „odkładczo dystrybucyjna” o powierzchni 1500m2, do której będą trafiały palety po zakończonym procesie kompletacji. Powstanie nowej strefy pozwoli ograniczyć dystans, jaki paleta aktualnie pokonuje od momentu zakończenia pickingu do załadunku na auto dystrybucyjne. Rozwiązanie ma na celu skrócenie czasu realizacji zamówienia oraz zminimalizowanie ilości wykonywanych czynności przez pracownika magazynowego od rozpoczęcia kompletacji do dostawy towaru końcowemu odbiorcy.

[ZT]701[/ZT]

W nowej strefie jak w całym magazynie zostaną zastosowane technologie, które pomagają dbać o środowisko naturalne min. oświetlenie LED czy system chłodzenia amoniakiem.

Takie projekty mają na celu udoskonalanie procesu obsługi zamówień klientów, które są ważnym elementem współpracy z producentami, dystrybutorami oraz sześcioma wiodącymi sieciami handlowymi w Polsce, dla których obecnie Frigo Logistics jest magazynem centralnym.

[ZT]700[/ZT]

Zakończenie prac budowlanych, a tym samym oddanie przez Kajima Poland nowych powierzchni magazynowych oraz biurowych do pełnej dyspozycji pracowników Frigo Logistics, planowane jest na dzień 12 listopada 2019.?

[WIDEO]62[/WIDEO]

[DAWNY]1560839609486[/DAWNY]

 

(SpotRadomsko.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz