Zamknij

Firma z Piotrkowa Trybunalskiego z nagrodą Business Centre Club.

09:45, 24.04.2019 | Spotradomsko.pl
REKLAMA
Skomentuj
źródło: youtube.com //Firma ?Kandy? przez minione 33 lata prowadzona była przez Stanisława Socika.// spotradomsko.pl

Piotrkowska firma „Kandy” znalazła się wśród nagrodzonych Złotą Statuetką w konkursie Lider Polskiego Biznesu, organizowanego od 1991 roku przez Business Centre Club. W konkursie uczestniczą członkowie BCC, niezależnie od profilu produkcji firmy, świadczonych usług czy struktury własności, którzy w ubiegłych latach nie zdobyli tytułu Lidera Polskiego Biznesu. Nominacje są przyznawane od 1993 roku, a Złote Statuetki wręczane są podczas zimowej Wielkiej Gali Liderów, która odbywa się w Teatrze Wielkim w Warszawie.

źródło: youtube.com  //W związku z tym, że duża część naszej produkcji idzie na eksport, to myślę, że taka nagroda niewątpliwie przynosi prestiż dla naszej firmy ? mówił tuż po odebraniu statuetki Stanisław Socik.

Firma „Kandy” przez 33 lata prowadzona była przez Stanisława Socika. Od stycznia stery przejął syn – Dariusz Socik. Przedsiębiorstwo zajmuje się produkcją aseptycznych przetworów owocowych dla przemysłu mleczarskiego, cukierniczego, lodziarskiego i napojów. Ponadto „Kandy” to sadownictwo (jabłonie) i wynajem własnych powierzchni magazynowych. 

(Spotradomsko.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© Radomsko | Prawa zastrzeżone