Radomsko: specjalista oraz inspektor poszukiwani | PRACA w Komendzie Powiatowej Policji

09:37, 05.09.2019 Radomsko Praca Aktualizacja: 09:38, 05.09.2019
Skomentuj

Praca w Radomsku - Komendant Powiatowy Policji poszukuje kandydatów/kandydatek na stanowisko specjalista do spraw: ds. obsługi informatycznej w Zespole Łączności i Informatyki Komendy Powiatowej Policji w Radomsku oraz inspektor do spraw: archiwizacji dokumentacji w Zespole Ochrony Informacji Niejawnych i Obsługi Kancelaryjnej.

  • inspektor
    do spraw: archiwizacji dokumentacji
    w Zespole Ochrony Informacji Niejawnych i Obsługi Kancelaryjnej

    WARUNKI PRACY

    Praca biurowa w siedzibie urzędu i poza nim. Obsługa komputera poniżej połowy dobowego czasu pracy. Oświetlenie naturalne i sztuczne. Niedostosowanie budynku do osób niepełnosprawnych.

    ZAKRES ZADAŃ

    • sprawdzanie poprawności przygotowanych materiałów do archiwizacji,
    • dokładne przeglądanie wszystkich liczb dziennika w spisach zawartości teczek,
    • wypożyczanie i udostępnianie dokumentacji archiwalnej,
    • wykonywanie czynności kancelaryjno - biurowych w sekretariatach komórek organizacyjnych komendy i w jednostkach jej podległych,

    WYMAGANIA NIEZBĘDNE

    • Wykształcenie: średnie
    • umiejetność pracy w zespole
    • umiejętność komunikowania się, planowania i dobra organizacja własnej pracy,
    • umiejętność redagowania pism,
    • znajomość Rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 18.01.2011 r. w sprawie instrukcji kancelaryjnej, jednolitych rzeczowych wykazów akt oraz instrukcji w sprawie organizacji i zakresu działania archiwów zakładowych,
    • znajomość ustawy o służbie cywilnej.
    • Posiadanie obywatelstwa polskiego
    • Korzystanie z pełni praw publicznych
    • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

    WYMAGANIA DODATKOWE

    • Wykształcenie: wyższe
    • staż pracy: co najmniej 6 miesięcy w pracy kancelaryjno-biurowej
    • dobra znajomość struktury Komendy Powiatowej Policji w Radomsku

    DOKUMENTY I OŚWIADCZENIA NIEZBĘDNE

    • CV i list motywacyjny
    • Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie wykształcenia
    • Oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego
    • Oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych

    DOKUMENTY I OŚWIADCZENIA DODATKOWE

    • Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania dodatkowego w zakresie wykształcenia
    • Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania dodatkowego w zakresie doświadczenia zawodowego / stażu pracy

    TERMINY I MIEJSCE SKŁADANIA DOKUMENTÓW

    • Dokumenty należy złożyć do: 15.09.2019
    • Decyduje data: stempla pocztowego / osobistego dostarczenia oferty do urzędu
    • Miejsce składania dokumentów:
      Komenda Powiatowa Policji
      ul. Piłsudskiego 56
      97-500 Radomsko
  • specjalista
    do spraw: ds. obsługi informatycznej
    w Zespole Łączności i Informatyki Komendy Powiatowej Policji w Radomsku

Praca biurowa w siedzibie urzędu i poza nim, w systemie zmianowym. Obsługa komputera powyżej 4 godzin dziennie. Oświetlenie naturalne i sztuczne. Praca na I piętrze. Niedostosowanie budynku do osób niepełnosprawnych. Wyjazdy służbowe.

  • zarządzanie i administrowanie systemami oraz prowadzenie bieżącej obsługi serwerów w Komendzie Powiatowej Policji w Radomsku,
  • uruchamianie policyjnych systemów komputerowych w sieci Komendy Powiatowej Policji w Radomsku,
  • odpowiadanie za bezpieczeństwo systemu oraz za przestrzeganie stosowania procedur w związku z funkcją administratora systemów informatycznych zbiorów elektronicznych w Komendzie Powiatowej Policji w Radomsku oraz zbiorów manualnych w komórce informatyki,
  • organizowanie i koordynowanie pracy całego zespołu komórki informatyki,
  • obsługiwanie systemów łączności przewodowej i bezprzewodowej komendy,
  • realizowanie czynności związanych z techniczną obsługą monitoringu wizyjnego komendy i jednostek jej podległych oraz obsługą monitoringu przemysłowego,
  • prowadzenie systematycznych szkoleń policjantów w zakresie obsługi terminali i programów,
  • wprowadzanie i udostępnianie danych w systemach policyjnych.

  • doświadczenie zawodowe: co najmniej 1 rok w pracy na stanowisku informatycznym
  • umiejętność komunikowania się,
  • planowanie i dobra organizacja własnej pracy oraz dyspozycyjność,
  • znajomość regulacji prawnych w zakresie funkcjonowania Krajowego Systemu Informacyjnego Policji oraz ustawy o służbie cywilnej,
  • obsługa aplikacji bazodanowych,
  • wiedza na temat funkcjonowania oraz topologii sieci komputerowych,

  • Wykształcenie: wyższe informatyczne

Ogłoszenia Praca w Radomsku na w zakładce Urząd Pracy i Ogłoszenia o pracy

[ALERT]1567669032073[/ALERT]

[ZT]207[/ZT]

[DAWNY]1567669050193[/DAWNY]

(Radomsko Praca)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.