Zamknij

TU BĘDZIE RONDO | Utrudnienia dla kierowców w związku z budową ronda w Radomsku.

16:09, 03.09.2019 | FB.com/ Powiat Radomszczański
REKLAMA
Skomentuj
fb.com/Powiat Radomszczański

Jak informuje Starostwo Powiatowe w Radomsku, w czwartek 5 września rozpoczynają się prace związane z modernizacją kolejnego odcinka ulicy Jagiellońskiej w Radomsku. Tym razem drogowcy rozpoczną przebudowę skrzyżowania tej ulicy z ulicami Armii Krajowej i Starowiejską.


Projekt przewiduje w tym miejscu budowę ronda, sygnalizacji świetlnej na przejściu dla pieszych, rozbudowę systemu odwodnienia drogi, przebudowę sieci elektroenergetycznej, wodociągowej oraz kanalizacji deszczowej. Roboty wiązać się będą z koniecznością wykonywania głębokich wykopów. W związku z tym kierowcy muszą liczyć się z kolejnymi utrudnieniami w tym rejonie. Od 5 września skrzyżowanie zostanie wyłączone z ruchu kołowego. Zmienią się także trasy kurowania linii autobusowych MPK i PKS.


Inwestycja, której koszt sięga 2,7 mln zł wykonywana z funduszy pochodzących z budżetu powiatu, z rządowego programu Funduszu Dróg Samorządowych i przy wsparciu samorządu miejskiego. Prace mają trwać do 31 października, do ich zakończenia skrzyżowanie będzie zamknięte dla ruchu.
Na czas trwania robót zostaną wyznaczone objazdy. 

[ALERT]1567519736440[/ALERT]

[POGODA]1567519740920[/POGODA]

 

(FB.com/ Powiat Radomszczański)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© Radomsko | Prawa zastrzeżone