Zamknij
REKLAMA

Maturzysto! Bezpłatne kursy na Politechnice pomogą zdać maturę. ZAJĘCIA ONLINE!!

15:35, 13.10.2021 | P.A
Skomentuj fot: Zespół Szkół Ekonomicznych w Radomsku
REKLAMA

Politechnika Częstochowska zaprasza uczniów klas maturalnych do uczestnictwa w bezpłatnych kursach przygotowujących do matury z biologii, chemii, fizyki, informatyki oraz matematyki (poziom podstawowy i rozszerzony).

Zajęcia przygotowujące tegorocznych maturzystów do egzaminu dojrzałości odbędą się zdalnie - przez Internet. To duża szansa dla młodzieży z ośrodków nieakademickich jak Radomsko. Przypominam, że jedyna prywatna uczelnia zrezygnowała prowadzenia rekrutacji do swojego oddziału w Radomsku. Tym samym zniknęła możliwość studiowania na zajęciach niestacjonarnych w Radomsku. 

[ZT]6786[/ZT]

Kursy przygotowawcze do matury prowadzone są na platformie e-learningowej Politechniki Częstochowskiej. Kursy są bezpłatne i prowadzone przez pracowników Politechniki – doktorów i profesorów z wieloletnim doświadczeniem pedagogicznym. 

Kursy trwają 15 tygodni.

Rejestracja na kursy rozpoczeła się 7 października 2021 r., a zajęcia rozpoczynają się 18 października 2021 r. Harmonogramy zajęć dostępne są w każdym z kursów. Uczestnik lub uczestniczka może wziąć udział w więcej niż jednym kursie.

[POGODA]1634132624093[/POGODA]

więcej informacji: [email protected]

[POGODA]1634132686457[/POGODA]

 

(P.A)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%