Zamknij
REKLAMA

Jedyne takie gniazdo śmietnikowe w Radomsku. Jest pomysł, jest protest, jest jak zawsze.

11:44, 13.09.2021 | P.A
Skomentuj fot: śmietniki przy Piastowskiej obrzydzają, ale nie wszystkich. Dlatego mieszkańcy Piastowskiej 2 protestują przeciw zabraniu im kilku miejsc parkingowych.
REKLAMA

Gniazdo śmietnikowe przeznaczone dla mieszkańców bloków przy ulicy Piastowej 2-8 w Radomsku jest jednym z niewielu otwartych i powszechnie dostępnych dla wszystkich pozbywających się jak i poszukujących rożnego rodzaju odpadów. Pojawił się pomysł, żeby również w tym miejscu śmietnik zadaszyć, ogrodzić i przystosować do norm znanych z cywilizowanych wspólnot mieszkaniowych. Nowa lokalizacja śmietnika nie podoba się mieszkańcom pierwszej klatki bloku Piastowska 2, którzy nie chcą mieć koszy vis-a-vis okien mieszkań. Rozpoczęli więc kampanię informującą i zachęcającą do protestu

O wysypisku śmieci przy Piastowskiej pisał poważny jak śmierć, zimny jak głaz portal radomszczański - lynk. U nas też coś kiedyś było i jest. A jak będzie tym razem? Nie wiadomo.Czy Zarząd Spółdzielni pokaże, że ma jajka? No raczej nie, bowiem rządzą tam kobiety, które nie tylko z racji płci, ale głównie przez słuszną obawę przed odwołaniem tzn. pandemię nie zwołują walnego zgromadzenia członków spółdzielni. Toteż nie ma przestrzeni, żeby podyskutować co i jak ze śmietnikami, miejscami parkingowymi i dokarmianiem gołębi.

Mieszkańcy nawołują do protestu, chcą zachować ładny widok, miejsca parkingowe  i nie patrzeć kto, co wyrzuca do kubłów.

fot: Odór smrodu i syf jak w Kambodży zainteresował w maju redakcję lokalnego portalu informacyjnego /screen


[ZT]6409[/ZT]A Wy jak byście rozwiązali ten trudny jak sprawy na Polsacie problem?

(P.A)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%