Promuj to ogłoszenie

ELEKTROMECHANIK

Data dodania: 2021-05-19 18:17:10ID: 1319

577Pokaż numer[email protected]

Agencja pracy tymczasowej During Polska Sp. z o.o. (wpisana do rejestru pod numerem: 15357) dla jednego ze swoich kluczowych Klientów działającego m.in w sektorze produkcji części hydraulicznych poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Radomsko

Twój zakres obowiązków:
? realizacja działań z zakresu utrzymania ruchu w celu zapewnienia ciągłości i efektywności pracy linii produkcyjnych;
? konserwacja i kontrola stanu technicznego maszyn, wdrażanie działań prewencyjnych;
? usuwanie usterek, realizowanie remontów i napraw maszyn i urządzeń podległych pod dział UR;
? analizowanie przyczyn awarii, proponowanie i wdrażanie usprawnień linii i maszyn.

Nasze wymagania:
? preferowane wykształcenie średnie o kierunku elektromechanik lub pokrewne;
? chęci do podjęcia długofalowej współpracy;
? mile widziana wiedza w zakresie programowania sterowników;
? uprawnienia spawalnicze SEP;
? doświadczenie min. 3 lata na podobnym stanowisku;
? umiejętności posługiwania się dokumentacją techniczną, czytania schematów elektrycznych, pneumatycznych;
? wiedza z zakresu budowy maszyn, elektroniki, elektryki oraz hydrauliki siłowej;
? umiejętność analitycznego i logicznego myślenia;
? umiejętność pracy zespołowej i dobrej organizacji własnej pracy;
? sumienność, dokładność, punktualność;
? doskonałe umiejętności organizacyjne;
? komunikatywność.

To oferujemy:
? zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat bezpośrednio w strukturach naszego Klienta;
? wynagrodzenie podstawowe + premie i dodatki;
? dofinansowania do stołówki zakładowej;
? bezpłatny transport z Częstochowy (Częstochowa, Rędziny, Rudniki, Chorzenice, Witkowice, Kłomnice);
? bezpłatny transport z Koniecpola (Koniecpol, Luborcza, Ulesie, Dąbrowa Zielona);
? bezpłatny transport z Soborzyc (Soborzyce, Michałopol, Ciężkowice, Gidle, Stanisławice);
? bezpłatny transport na terenie Radomska;
? stabilne warunki zatrudnienia;
? darmowy parking;
? pakiet socjalny (dofinansowanie do wakacji, bony na święta Wielkanocne i Bożego Narodzenia);
? dodatkowe benefity (karta Multi Sport, dofinansowanie do stołówki zakładowej, transport, paczki na święta).

Kontakt:
www.during.pl
Tel: 577 770 121

Prosimy o załączenie klauzuli:
?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)?

Informujemy iż:
1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest During Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Katowice ul. H. Sienkiewicza 15/4.
2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu tej i przyszłej rekrutacji.
3. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia.
4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.
5. Pani/Pana wyraża także zgodę na udostępnianie swoich danych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji.