Zamknij

Wojewoda lubelski jedzie na miejsce eksplozji w Przewodowie w powiecie hrubieszowskim

23.11, 15.11.2022 PAP Aktualizacja: 23.13, 15.11.2022
Skomentuj PAP
REKLAMA

Dyżurny straży pożarnej w Lublinie przekazał wieczorem we wtorek, że informację o eksplozji służby otrzymały o godz. 15:38.

Wojewoda lubelski Lech Sprawka jedzie do miejscowości Przewodów w powiecie hrubieszowskim. Lubelska straż pożarna poinformowała, że we wtorek około godz. 15:40 doszło tam do wybuchu, w którym zginęły dwie osoby. Reporterka PAP, która jest w Przewodowie informuje, że policja odgrodziła miejsce eksplozji. Droga została zablokowana około pół kilometra od gospodarstwa, w którym doszło do wybuchu.

[ZT]10234[/ZT]

W Hrubieszowie zwołany został sztab kryzysowy. Wieczorem przyjechał tam wojewoda lubelski Lech Sprawka. Według informacji PAP obecnie jest w drodze do Przewodowa. Wraz z nim jedzie tam starosta hrubieszowska Anita Karpiuk.

[ZT]10236[/ZT]

Na miejscu w Przewodowie jest reporterka PAP. Dziennikarze nie mają dostępu w pobliże suszarni zbóż, w której doszło do wybuchu. Policja blokuje przejazd drogą pół kilometra od miejsca eksplozji. Wokół niego pracują wszystkie służby. Nikt nie jest przepuszczany dalej, samochody kierowane są na objazdy.

(PAP)

Autor: Gabriela Bogaczyk, Piotr Nowak

(PAP)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%