Zamknij

CANAL+ usuwa kanał gwarantowany. Koniec nadawania od nowego roku

12.00, 01.12.2022 D.W.
Skomentuj Fot. Pixabay.com
REKLAMA

CANAL+ Polska poinformował abonentów o zakończeniu nadawania popularnego kanału. Kanał erotyczny będzie niedostępny od 1 stycznia 2023 roku.

Playboy TV HD to kanał erotyczny oferowany w CANAL+ z polską wersją językową. Jak informuje Satkurier, stacja zasiliła ofertę platformy 1 października 2019 roku.

Kanał dostępny jest na pozycji 304. w EPG dla abonentów z opcją dodatkową Multi Man Pack.

- Playboy TV to jedyny kanał telewizji typu premium poświęcony erotycznej rozrywce dla dorosłych. Mężczyźni pokochali Playboy TV między innymi za programy typu reality show, ukazujące ekscytujące sceny, nieprzerwane imprezy, nieprawdopodobnie piękne kobiety z całego świata – połączone z wysoką estetyką i zmysłowością

- informuje portal.

Można zrezygnować

Playboy TV będzie dostępny do końca 2022 roku. Jak ustaliliśmy, dla wielu abonentów może się to wiązać z jedną, konkretną możliwością. Klienci, dla których ten kanał jest gwarantowany w ofercie, mogą do końca roku rozwiązać swoje umowy bez zachowania okresu wypowiedzenia.

Okazuje się jednak, że wycofanie Playboy TV HD z CANAL+ nie oznacza jego końca nadawania w Polsce. Nadal będzie dostępny na innych platformach, m.in. na Multimedia Polska, Toya i Inea. Warto podkreślić zresztą, że w Polsce jest on dystrybuowany przez kilkadziesiąt sieci kablowych i IPTV,

(D.W.)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%