Zamknij

List do redakcji: mama Wiktorka z powiatu piotrkowskiego prosi o pomoc.

07:53, 30.08.2021 | Listy do redakcji
Skomentuj fot: zdjęcia prywatne
REKLAMA

Walczę o życie Wiktorka, mojego synka. Dzień jego narodzin prawie stał się dniem tragicznej śmierci – jego i mojej. To miał być normalny poród. Stało się inaczej… Wikus urodził się prawie martwy. Udało się uratować jego życie, ale śmierć zostawiła na nim piętno w postaci ciężkiej niepełnosprawności. Błagam o pomoc, bo jestem pod ścianą. Chcę dać mu szansę na normalne życie, ale bez Ciebie nie będzie to możliwe!

Miałam mieć zdrowe dziecko, szczęśliwą rodzinę. Cóż, jak to mówią – jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, powiedz mu o swoich planach… Dziś na placu boju walczymy o każdy najmniejszy krok sprawności – Wikus , który jest całkowicie zależny od opieki drugiej osoby.
 

Synek ma chorobę hrishprunga, AZS ,zakrzepica tromofilia, skrócone wędzidełka w części tylnej podniebienia języka oraz wiele innych schorzeń.Błagam pomóżcie. Zbieramy na rehabilitację ,na drogie leki, które nie są refundowane, specjalne kosmetyki na AZS, na mleko specjalne oraz na dojazdy żeby z Synkiem można jeździć do wielospecjalistycznego szpitala Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie …

Podpisano

Mama Paulina

 

(Listy do redakcji)

Internautka

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%