Zamknij

OKRĘG ŁÓDZKI: listy kandydatów w wyborach do Parlamentu Europejskiego.

16:22, 02.05.2019 | SpotRadomsko.pl
REKLAMA
Skomentuj
26 maja Polacy wybiorą swoich reprezentantów do Parlamentu Europejskiego //spotradomsko.pl

Prawo rejestracji kandydatów na europosłów miało 25 komitetów wyborczych. Sześć komitetów: Koalicja Europejska, PiS, Wiosna, Kukiz'15, Konfederacja i Lewica Razem zarejestrowało kandydatów we wszystkich okręgach. Europa Christi, Polska Fair Play i Polexit – nie zarejestrowały list w województwie łódzkim. 

Według sondażu Instytutu Badań Spraw Publicznych (Ogólnopolska Grupa Badawcza) na zlecenie RadioZet.pl i Newsweek Polska w okręgu 6 (województwo łódzkie) największe szanse na zdobycie mandatu ma po dwóch kandydatów Prawa i Sprawiedliwości (Witold Waszczykowski, Urszula Krupa) oraz Koalicji Europejskiej (Marek Belka, Joanna Skrzydlewska). [więcej]

Lista nr 1 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY

  1. UTECHT Waldemar 
  2. GIEROWSKI Rafał 
  3. GRABARCZYK Tomasz 
  4. WALCZAK Izabela 
  5. LIPCZYK Zbigniew 
  6. KORWIN-MIKKE Anna 
  7. MAZUR Joanna 
  8. HEINZEL Alicja 
  9. BARTOSIAK Tomasz 
  10. MARJAN Patryk 

Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA

  1. SOWIŃSKA Anita 
  2. IDZIKOWSKI Wiktor 
  3. GILL-PIĄTEK Hanna
  4. KNAPIK Aleksandra 
  5. SOKOŁOWICZ Mariusz 
  6. DE LAZARI-RADEK Katarzyna 
  7. HAJNCEL Paweł 
  8. ŻURAW Elżbieta 
  9. PIETRZAK Michał 
  10. WAWRYKA Dawid 

Lista nr 3 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI

  1. BELKA Marek 
  2. BEJDA Paweł 
  3. SKRZYDLEWSKA Joanna 
  4. GAŁKIEWICZ Magdalena 
  5. STASIAK Aleksandra 
  6. GOŁASZEWSKI Marcin 
  7. RUTKOWSKA Dorota 
  8. STASIAK Marta 
  9. MATUSIAK Karolina 
  10. STĘPIEŃ Witold 

Lista nr 4 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

 

  1. WASZCZYKOWSKI Witold 
  2. KOPCIŃSKA Joanna 
  3. KRUPA Urszula 
  4. DRÓŻDŻ Beata 
  5. WOJCIECHOWSKI Grzegorz 
  6. SAGAN Marlena 
  7. RUDALSKI Wojciech 
  8. SZYMCZYK Krzysztof 
  9. ANTCZAK Alicja 
  10. MATEUSIAK-PIELUCHA Beata 

Lista nr 5 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA RAZEM - PARTIA RAZEM, UNIA PRACY, RSS

  1. IKONOWICZ Piotr
  2. KRYSIAK Wioleta 
  3. SIKORA Anna  
  4. GANICZ Tomasz 
  5. PANAK Marta 
  6. SULKA Monika 
  7. RACHALEWSKI Michał 
  8. URBAŃCZYK Martyna
  9. MIRYS Mateusz 

Lista nr 6 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

  1. APEL Piotr 
  2. JĘDRASIK Krzysztof 
  3. WYCHOWAŁEK Paweł 
  4. WALCZAK Joanna
  5. GŁOWACKI Tomasz
  6. NOWICKA Jolanta
  7. DRAB Maksymilian
  8. AUGUŚCIK Jagoda
  9. KULESZKA Agata 
  10. PAŚNICKI Michał 

[ZT]612[/ZT]

 

[DAWNY]1556891389976[/DAWNY]

 

(SpotRadomsko.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© Radomsko | Prawa zastrzeżone