Pięć uczennic klasy 4a z Zespołu Szkół Ekonomicznych stworzyło wyjątkowy film, który zakwalifikował się do 2. etapu ogólnopolskiego konkursu "Obiektyw Obywatelski", organizowanego przez Ministerstwo Sprawiedliwości oraz Ministerstwo Edukacji Narodowej.
Teraz wszystko zależy od liczby głosów – liczy się każde polubienie (like) pod filmem na YouTube: Obejrzyj i zagłosuj!
Głosowanie trwa do 30 grudnia, a każda reakcja zwiększa szanse młodych twórczyń na wygraną. Udostępnijcie informację znajomym i wesprzyjcie naszą młodzież!
Wybrałyśmy temat równego traktowania, ponieważ jest to fundamentalna wartość, która wpływa na relacje międzyludzkie, atmosferę w społeczeństwie i jakość życia każdego człowieka. Uważamy, że świadomość na temat szacunku, tolerancji i wspierania innych jest niezwykle istotna, zwłaszcza w dzisiejszym, różnorodnym świecie. Poprzez analizę różnych sytuacji przykładów, chcemy pokazać, jak każdy z nas może przyczynić się do budowania bardziej sprawiedliwego i zjednoczonego społeczeństwa. Naszym celem jest uwrażliwienie na potrzeby innych i zachęcenie do działania na rzecz równości.
Film stanowi indywidualną pracę twórczą przygotowaną przez uczniów i uczennice na potrzeby konkursu "Obiektyw Obywatelski". Praca nie jest odzwierciedleniem stanowiska Ministerstw, Ministerstwa na żadnym z etapów powstawania pracy nie ingerowały w jej treść. Praca nie ma charakteru dokumentu, przedstawione zdarzenia, fakty i osoby nie muszą odnosić się do rzeczywistości. Treści zawarte w filmie są wyrazem osobistych opinii twórców i nie są powiązane z żadną organizacją ani jej polityką. Wszystkie informacje organizacyjne związane z konkursem znajdują się w jego regulaminie.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu spotradomsko.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz