Pozdrawiam słodką wysoką blondynkę z drzewniaka z klasy 1.
Hej,poszukuje pewnej dziewczyny z dnia 26.06 która była z koleżankami na cieszanowicach,jedyne informacje jakie wiem to że masz 25 lat i okularki,z tej stronny duch 👻 Jeżeli to czytasz to odezwij sie w komentarzu lub poproś admina o namiar 🫣
Pozdrawiam chłopaka który chciał mnie podwieźć,czekałam na autobus na Reymonta.pozdroooo
Cześć, szukam czarnej (przepięknej) a3 2.0D na blachach ERA z którą złapałem się na światłach przy zjedzie na Częstochowa północ z A1. Pozdrawiam Cię serdecznie kolego, zostaw ślad po sobie jak to czytasz bo mam parę pytań odnośnie wozu 🤝🏻
Nie rozumiem takiego Clowieka z forda c-max o numerze PL:94217 który pierw stoi gapi się a później wsiada i robi zdjęcia pojazdu a jak pytam o co chodzi to odjedzą nastąpmy razem bez lusterka odjedzie pan
Hej, wczoraj (17.06) około godziny 23 w McDonaldzie na Narutowicza spotkałyśmy chłopaka który wpadł naszej koleżance w oko. Byłeś z dwoma kolegami, miałeś na sobie czarne jeansy i czarną koszulkę. Jeśli to czytasz daj jakiś znak
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu spotradomsko.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz