Zamknij

Klienci Galerii mogą skorzystać z programu lojalnościowego | SEZAM

08:04, 09.07.2019 | Galeria Focus Mall
Skomentuj
mat prasowy

Klienci galerii handlowo-rozrywkowej Focus Mall w Piotrkowie Trybunalskim, należącej do NEPI Rockcastle, mogą korzystać z nowego programu lojalnościowego Sezam. Bezpłatna aplikacja na telefon umożliwia odwiedzającym zbieranie punktów za transakcje dokonane we wszystkich sklepach i lokalach usługowych na terenie wybranej galerii, a następnie ich wymianę na prezenty.

Sezam pełen skarbów

Nowy program lojalnościowy NEPI Rockcastle nagradza tych klientów galerii handlowych, którzy w wybranych centrach robią regularne zakupy, a także korzystają z różnego rodzaju usług i rozrywek. Docenią go również osoby, dla których liczy się wygoda i oszczędność czasu – teraz planując wizytę w galerii tak, aby załatwić jak najwięcej spraw w jednym miejscu, otrzymają dodatkowy bonus w postaci punktów wymienianych na prezenty: przydatne akcesoria, małe AGD, vouchery na usługi (np. fryzjerskie, pralnicze, gastronomiczne), bilety do kina czy karty podarunkowe do salonów. Kolekcjonowanie punktów odbywa się w aplikacji mobilnej SEZAM, dostępnej do bezpłatnego pobrania w Google Play i App Store.

Kliknij, pobierz, zyskaj

Przewagą i dużą innowacją tego rozwiązania jest przede wszystkim szybkość oraz minimum wysiłku dla klientów. W łatwy i intuicyjny sposób użytkownik rejestruje paragony, które natychmiast przeliczane są na punkty. W efekcie można od razu odbierać natychmiastowe gratyfikacje lub zbierać punkty na dużo bardziej wartościowe nagrody z puli premium. SEZAM to aplikacja przeznaczona dla każdego, niezależnie od zasobności portfela. Każdy – student, senior czy przedsiębiorca, kobieta czy mężczyzna znajdzie w programie lojalnościowym coś dla siebie.

Jak to działa? 

Zbieranie punktów w programie lojalnościowym SEZAM jest banalnie proste. Pobraną na telefon aplikację należy zainstalować, wybrać z rozwijanej listy nazwę galerii handlowej, w której właśnie chcemy zrobić zakupy i już możemy zacząć kompletować punkty. Obecnie tę możliwość mają klienci galerii: Platan, Pogoria, Bonarka, Focus Mall Zielona Góra, Focus Mall Piotrków Trybunalski, a także Galerii Wołomin, Alfa Białystok i CH Solaris Center. Aplikacja SEZAM przeliczy każdą wydaną przez użytkownika złotówkę na punkty, pod warunkiem, że po zakończonych zakupach w aplikacji zostanie zarejestrowany paragon potwierdzający transakcję. Dzięki zastosowanej najnowszej technologii jest to proste i nie wymaga integracji z systemami kasowymi najemców, ponieważ paragon skanowany jest za pomocą skanera zintegrowanego z aplikacją, który działa jak aparat fotograficzny. Dostępny w aplikacji katalog prezentuje pulę nagród, które są również swoistego rodzaju reklamą oferty najemców, a aplikacja podpowiada, ile punktów należy zebrać, by odebrać wymarzoną nagrodę. Dzięki takiemu rozwiązaniu użytkownik może wcześniej zdecydować, która nagroda będzie dla niego najbardziej satysfakcjonująca – czy zdecyduje się na drobne przyjemności, jak np. kawa, czy też przeznaczy punkty na większy podarunek. Warto nadmienić, że w katalogu nagród znajda się nie tylko produkty i usługi dostępne u najemców centrów, ale również u partnerów, z którymi centra współpracują.

Zawalcz o nagrodę specjalną 

W pierwsze edycji programu SEZAM, obowiązującej do 31.12.2019 roku, zostanie uruchomione dodatkowe rozwiązanie, dzięki któremu, każdy może zwiększyć swoją szansę na zdobycie nagrody specjalnej!  Jak to nagroda? Galerie zachęcają, aby się przekonać samemu, a to nic trudnego, wystarczy otworzyć SEZAM, czyli pobrać aplikację i wybrać najbliższe nam centrum handlowe. Naprawdę warto! 

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© Radomsko | Prawa zastrzeżone