Zamknij

I Radomszczański Katalog Ślubny

19:30, 01.06.2020 | SpottedRadomsko.pl
Chcesz wprawić w zachwyt wszystkich weselników? Zadbaj o najdrobniejszy szczegół. Poznaj lokalnych usługodawców, którzy zadbają o każdy detal. Dekoracje ślubne i weselne, inspiracje i kontakty do profesjonalistów znajdziesz w katalogu. Pobierz za darmo! //spotradomsko.pl

4 kanały komunikacji - pokaż swoją ofertę i wyróżnij się w regionie.

Radomszczański Katalog Ślubny

wszystko czego szukasz jednym miejscu! Niezbędnik dla planujących ślub i przyjęcie weselne w naszym regionie.
Publikacja przeznaczona dla nowożeńców, gości weselnych oraz planujących ten najpiękniejszy w życiu dzień. Na bazie poleceń największej i najbardziej zaangażowanej społeczności radomszczan w internecie, przygotowujemy kompletną publikację wydaną i dostępną bezpłatnie do pobrania przez wszystkich zainteresowanych. Radomszczański Katalog Ślubny w formie elektronicznej będziemy promować w mediach społecznościowych oraz wyszukiwarce Google. 
Przygotowanym niezbędnikiem podzielimy się nie tylko z planującymi ślub w powiecie radomszczańskim. Udostępnimy go za darmo każdemu!

Najliczniejsza Społeczność - docieramy do ponad 28 tysięcy mieszkańców regionu.

W Radomszczańskim Katalogu Ślubnym znajdziesz:

 • idealne miejsce na wesele - skanujemy sale bankietowe od Bełchatowa po Włoszczowę. Przeglądamy miejsca, gdzie zorganizujecie idealne przyjęcie między Piotrkowem a Częstochową. 
 • ciekawe miejsca, dobre praktyki i sprawdzone pomysły dotyczące organizacji wieczoru panieńskiego i kawalerskiego.
 • DJ, wodzireja lub zespół muzyczny, który uświetni Twoją uroczystość, poderwie gości z za stołu lub stworzy kameralny klimat podczas uroczystego obiadu.
 • fotografa i kamerzystę, żeby ten najważniejszy dzień pozostał nie tylko we wspomnieniach, ale jako profesjonalny reportaż, który będzie wspaniałą pamiątką.
 • dekoratorów, florystów i wszystkich tych dbających o każdy szczegół - nawet najmniejszy detal składający się na piękną całość. Bukiety ślubne, kwiaciarnie czy osoby przystrajające miejsca zaślubin.
 • środek transportu, auto do ślubu, autobus dla weselników 
 • miejsca, gdzie zamówisz lub wydrukujesz zaprojektowane zaproszenia dla gości.
 • cukiernie i osoby przygotowujące ciasta weselne i tort.
 • adresy miejsc, które warto odwiedzić przygotowując kreację. Jeżeli poszukujesz sukni ślubnej, krawcowej lub garnituru szytego na miarę - odkryjesz szeroki wachlarz propozycji do sprawdzenia.
 • wszystko co wiąże się z przygotowaniem do ślubu, żeby w tym dniu móc lśnić blaskiem pełnym zdrowia i urody - kosmetyczki, polecane salony fryzjerskie, manicurzystki, ślubny makijaż itp. Dowiesz się również jakie zabiegi warto wykonać i jak zgubić chociaż kilkadziesiąt dekagramów.
 • jakie atrakcje warto wybrać, które sprawdzają się najbardziej i jakie są najchętniej wybierane. Polecimy barmanów na wesele, fotobudkę, 
 • dokąd udać się na naukę pierwszego tańca.
 • polecane atrakcje dla najmłodszych, animatorów i sprawdzone tricki jak umilić weselom zabawę dzieciakom.
 • polecane salony jubilerskie - biżuteria to wybór na całe życie. Ci, którzy dzień oświadczyn mają jeszcze przed sobą, poznają miejsca warte poznania.
 • prawdziwe historie Tych, którzy dzień ślubu mają już za sobą oraz tych, którzy podzielili się swoją wiedzą w trakcie przygotowań.
 • jaki prezent wybrać dla nowożeńców.
 • dane teleadresowe Urzędów Stanu Cywilnego oraz parafii w naszym regionie.
 • jak zaplanować podróż poślubną.

Budujemy bazę usług z branży ślubnej.


Na bazie wieloletnich doświadczeń wiemy, że szukacie polecanych i sprawdzonych usług. Dzięki wykorzystaniu aktywnych hiperłączy, łatwo zobaczycie portfolio naszych lokalnych partnerów. Nasz grafik dba, żeby łatwo i szybko udało się odnaleźć dokładnie to czego szukacie! 

Katalogi ślubne to rozwiązanie dla poszukujących lokalnie usług z branży ślubnej.

 

Docieramy najbardziej, łączymy najskuteczniej - to więcej niż reklama.

Inspiracje ślubne 

Jakie są najnowsze trendy, najmodniejsze "must have" uroczystości, zabawy jakiej jeszcze nie miał nikt? Zbieramy opinie, czytamy i analizujemy. Wszystko o czym powinniście wiedzieć - w jednym miejscu. Pokazujemy porady Tips & Tricks!

Planer ślubny
Jeżeli zdecydowaliście się samodzielnie organizować uroczystość, mamy dla Was przygotowany do druku organizer. Możecie go wykorzystać, żeby zawsze wszystko pozostało pod kontrolą!

Budżet
Obok planera to również przydatne narzędzie do samodzielnego wypełnienia i wykorzystania. Co, jak, ile i za ile. Gdzie szukać oszczędności a na czym oszczędzać nie wypada zależy tylko od Was. My w Wasze ręce oddajemy arkusz kalkulacyjny, żeby żadne wydatki Was nie zaskoczyły.


 

 

Zgłoszenia do Pierwszego Radomszczańskiego Katalogu Ślubnego tel. 720 745 917

 

Zostań częścią tego projektu, zgłoś swoją, polecaną czy godną zaufania firmę.
Poleć usługodawcę, firmę lub osobę prywatną, która powinna znaleźć się w katalogu: [email protected]     

tel. 516 745 259

Spotted Radomsko - najliczniejsza i najbardziej zaangażowana społeczność radomszczan w internecie. Tu rządzi Wasze zdanie, tu liczy się Wasza opinia!

 

[ZT]324[/ZT]

[ZT]560[/ZT]

(Zapraszamy do współpracy)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop