Zamknij

Gdzie w Radomsku? Gabinet laserowego usuwania tatuaży.

23:50, 13.04.2021 | Igers Crowd
Urszula Bednarczyk - Laserowe usuwanie tatuaży i inne zabiegi

Gabinet laserowego usuwania tatuażu i innych zabiegów na ciało w Radomsku oferuje między innymi:

- laserowe usuwanie tatuażu czarnego i kolorowego

- przygotowanie tatuażu do cover up

Dzieje się tak, że pod wpływem różnych czynników tatuaż przestaje cieszyć, a zaczyna przeszkadzać. Czasami z biegiem czasu i rozciągania się skóry pod wpływem ubytku lub przybierania na wadze traci swój urok - wygląda źle.   Z pomocą przychodzi cover up, czyli przykrycie tatuażu nowym - innym. 

- laserowe usuwanie makijażu permanentnego

Nieprawidłowo wykonany makijaż, lub zmiana zdania pacjenta prowadzi do potrzeby usunięcia makijażu permanentnego. Zabieg usuwania makijażu permanentnego cieszy się dużą popularnością w gabinecie Urszuli Bednarek w Radomsku. 

 

 

 

- peeling węglowey Black Doll

Black Doll to peeling węglowy wykonywany przy użyciu lasera. Zabieg polega na pokryciu powierzchni skóry zawiesiną węgla, która następnie naświetlana jest światłem laserowym. Węgiel wykazuje właściwości antybakteryjne, przeciwzapalne, rozjaśniające i kojące. Oczyszcza skórę, redukuje zaskórniki, odświeża, redukuje przebarwienia, ujednolicenie kolorytu skóry, zwęża pory, normalizuje wydzielania sebum, działa wygładzająco, antybakteryjnie i przeciwzapalnie, poprawia jędrność skóry.

- ultradźwięki + infrared

Redukcja tkanki tłuszczowej, terapia antycellulitowa oraz zabiegi modelujące sylwetkę

Ultradźwięki rozbijają błonę komórkową komórek tłuszczowych. Wibracja ultradźwięków prowadzi do rozbicia komórek tłuszczowych, co sprawia że jest ich mniej. Promieniowanie podczerwone powoduje wzrost temperatury w tkankach, a co za tym idzie szybszy metabolizm.

Po jednym zabiegu, który trwa 50 minut, można stracić od 0,5 do 2 cm w obszarze objętym zabiegowi.

W mediach społecznościowy znajdziecie stronę gabinetu TUTAJ

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numer 512 298 911

Gabinet Laserowe Usuwanie Tatuaży i innych zabiegów na ciało znajduje się w Radomsku przy ulicy Armii Krajowej 32 - budynek przychodni MEDIFARM

 

 

 

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%